2410
2553
عنوان

تیروئید و قرص لووکسین..لطفا

16245 بازدید | 29 پست
سلام من تو دو ماه اخیر دوبار از تیروئید دادم و دکتر تشخیص کم کاری داد ...و همون موقع باردار شدم ...کسی بوده با مصرف یک ماه قرص کنترل شده باشه تیرویئدش؟هر روز 1 میلی گرم مصرفم بوده
خداجونم داره جمعمون جمع میشه ..میشیم سه نفر ...مواظب هرسه تامون باش..باتچکر[smiley]s/sm79.gif[/smiley]

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
دکتر غدد که دیده و تجویز کرده..بیشتر منظورم اینه که تو یک ماه چقدر کنترل میشه ..
خداجونم داره جمعمون جمع میشه ..میشیم سه نفر ...مواظب هرسه تامون باش..باتچکر[smiley]s/sm79.gif[/smiley]
2714
خب پس اینجوری باشه بد نیست جواب از جدیدم چند روز دیگه میاد خاستم یه نظری هم از دوستا بگیرم آره منم شنیدم مهمه ..متاسفانه دیر آز هورمونی دادم
عزیزم تیرویید توی بارداری اکثرا بد تر میشه وتا آخر بارداری باید همین دارو را مصرف کنید اینم که دکتر گفته یکماه مصرف کنی مال اینه که دوباره ازت از بگیره. بفهمه مقدار داروت برای مهار تیروییدت کافی بوده یانه
نه نمیدونستم ..دو ماه قبله بارداری آز دادم که شاید مشکلم برا بارداری بابته هورمونا هستش که فهمیدم کم کاری دارم ....آزم مثبت شد فهمیدم و از هفته 5 شروع کردم به قرص
پریشاد حرفتون درسته چون بهم گفت هر ماه باید کنترل بشم ..حتی از نی نی هم موقع تولد آز بگیرم
2706