2726
عنوان

تلوزیون دیدن بچه

6431 بازدید | 25 پست
سلام.من پسرم یکسال و نیمشه.شوهرمم شغلش ازاده یعنی صبح تا ظهر و بعدازظهر تا شب من و پسرم تو خونه تنهاییم.خیلی باهاش بازی میکنم و بیشتر اینکه به کارا خونه برسم دور پسرم هستم.ولی خوب بازم تایم زیاد میاریم.و به خاطر اینکه میگن بچه نباید تلوزیون ببینه شاید فقط 2ساعت تلوزیونمون تو طول روز روشن باشه.ولی خوب منم ادمم.دوست دارم بشینم فیلم ببینم.تنها با یه بچه تو خونه که هیچ صدایی به جز صدای تو و بچه نباشه خیلی خسته کننده شده.هر وقتم روشن میکنم پسرم میشینه نگاه میکنه حتی فیلم بزرگارو.واسه همین عذاب وجدان میگیرم میگم من مادر خوبی نیستم میگذارم بچه تو این سن فیلم ببینه.شماها هم نمیگذارین بچه هاتون تلوزیون نگاه کنن؟
خدایا ممنونم به خاطر زندگیم...به خاطر خوشبختیم...
وااااا مگه میشه منم یه دختر یه سال ونیم دارم مگه میشه هیچ تی وی نبینی از ما که همش صبح تا شب روشنه مگه ما چه گناهی کردیم که همش باید بسوزیم
همسرم دنیای من..........دخترم وجود من............دوستتون دارم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

در کل تلویزیون زیاد برای بچه خوب نیست گلم ولی خب شما هم بالاخره حق داری
 👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
2728
به نظزمن که تازه برا گنجینه لغاتو هوش خوبم هست درضمن چون شما اصلا روشن نمیکنی براش جالبه وجلب توجه میکنه دختر من جز سگ وگربه ومرغ چیز دیگه نمیبینه تازه اسم چند تا از برنامه کودکا میدونه
همسرم دنیای من..........دخترم وجود من............دوستتون دارم
دیشب یه مقاله خوندم نوشته بود حتی اینکه صدای تلوزیون هم تو خونه باشه باعث اسیب میشه چون گفتگو با بچه تحت تاثیر قرار میگیره و .... نمیدونم والا.من خودم خواهرم همش جلو تلوزیون بود ولی سر پسرم خییییلییییی حساسم و این حساسیت زیاد من و داره اذیت میکنه.بعضی شبا از فکر و خیال خوابم نمیبره.همش میگم اگه خدا نکرده اینجور شه اگه اونجور شه و..... دارم دیوونه میشم
خدایا ممنونم به خاطر زندگیم...به خاطر خوشبختیم...
کلن بهتره بچه تو روز بیشتر از یکی دو ساعت تلویزیون نبینه عزیزان این جدی بگیرید مخصوصا تا قبل 2 سالگی
 👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
من به لازمه شغلم دارم میبینم که بچه ها روز به روز خلاقیت هاشون و خیلی چیزا را دارن از دست میدن به خاطر همین استفاده زیاد از تی وی موبایل و.................. بچه هایی که تا 4 سال پیش حتی احتیاجی نبود بهشون بگم فلان حیوان این شکلی هست الان حتی نمیتونن یک خورشید ساده بکشن باز صلاح مملکت خویش خسروان دانند من که به خاطر مشکل پسرم که تازه فهمیدیم زیاد نمیذارم تی وی ببینه البته قبلش هم نمیذاشتم ولی الان همون یک ساعت قصه گفتن قبل خواب توسط پدر یا مادر ارتباط متقابل و........این ها براشون مفید هست تا حتی دیدن برخی از کارتون ها که به خاطر همذات پنداری باهاشون دست به کارهای خطرناک میزنن و ان وقت پشیمونی سودی ندارد چون کودک مرز واقعیت و خیال را مخصوصا تا 6 و 7 سالگی متوجه نمیشه
2706