2733
2734
عنوان

آیا داشتن یک فرزند کافیست؟

4034 بازدید | 158 پست
سلام بچه ها من سی سالمه و یه دختر دو ساله دارم تازه گیها به اینکه دوباره بچه دار شیم خیلی فکر میکنم؛ اما میترسم از عهده دو بچه در نیام چه از لحاظ مالی و چه از لحاظ رسیدگی. آیا شما نظر و تجربه ای در این باره دارین؟ می ترسم در آینده دخترم خواهر یا برادر بخواد .
2 تا که حتما باید باشه ولی سن دخترت کمه ... هم خودت اذیت میشی هم بچت بذار 4 سالش بشه بعد
خداییش بیاین ظاهربین نباشیم    ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....      

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اگر وضعیت تربیتی و روانی فرزند دوم باشه و از نظر مالی توانش رو داری 2تا بهتر از یکیه اما اگر یکی از شرایط نبود یکی خیلی بهتره تا دوتا
همانا من مبعوث شدم برای تکمیل مکارم اخلاقی.(پیامبر اکرم) اللهم صل علی محمد و ال محمد. من پولدارترین آدم دنیا نیستم اما قطعا ثروتمندترینم
گناه دارن بچه ها. نباید تنها بمونن. مثلا من خودم از یه خونواده کم جمعیتم. خواهر ندارم. 1 برادر دارم. برا همین برا دومی اقدام کردم. البته بسته به شرایط مالی و ... هم داره که مهمه ولی نباید سخت گیری کرد.
2738
من پسرم ( بچه اولم ) با دخترم ( بچه دومم) 5 سال تفاوت سنی دارن . خیلی راحت تر بودم بچه دوم و سومم 2 سال و سه ماه این بار هم دارم خودم از پا در میام و واقعا در حق بچه دومم ظلم کردم باید بچه قبلی حداقل 4 سال داشته باشه تا بچه بعدی بیاد
خداییش بیاین ظاهربین نباشیم    ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....      
2706