2410
2553
سلام مامانا من دخترم ۳ روزه رفته تو یک سال از بدو تولد شیر خشک نان ۱ بعدش ۲ والان یه قوطی ۲ بیشتر نداره بردمش بهداشت گفت شیر پاستوریزه بهش بده ولی از هر کس میپرسم میگن یا نان ۳ بده یا نیدو راستش دخترم وزن تولدش ۳ کیلو بود تو ۱۱ ماهگی ۹۸۰۰ شده جدیدا وزنش نکردن ولی کلا ظاهرش بچه تپلی نیست میخوام نیدو بهش بدم نمیدونم نیدو خوبه یا نه ?چند رقم شیر داره?از کدوم باید شروع کنم عوارض داره یا نه از لحاظ مزاجی به هم نمیریزه?میشه کامل برام توضیح بدید بهداشت میگفت نیدو قاچاقی هست بهش نده سنگین هست اصلا غذا نمیخوره در ضمن شب تا صبح ۴ یا ۵ بار هر دو ساعت ۳ درجه شیر میخوره خیلی خستم کرده شبها نمیتونم بخوابم خیلی اذیت میشم گفتم شاید نیدو بهش بدم شبها یه بار بیشتر بلند نشه برا شیر ممکنه مامانا راهنماییم کنید یه دنیا ممنون میشم
نیدو قدیما که من میگرفتم برای بزرگسال بود یعنی بالای دو سال. شاید الان برای بچه ها هم اومده باشه. به هر حال تاریخشو نگاه کن. فقط خیلی خوشمزه است ممکنه بعداً شیر پاستوریزه نخوره.
طوفان مهمان دریاست، نه صاحب‌خانه‌ی آن!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
راستش دختر برادرم میخورد که الان بزرگ شده. خودمونم گاهی ناخنک میزدیم! آره غذاشون خوب بود شب تا صبح هم میخوابیدن. اگه می خوای بیشتر وزن بگیره یکی از خانوما توی همین سایت فروشنده نیدو عسلی هست. از اون بپرس.
طوفان مهمان دریاست، نه صاحب‌خانه‌ی آن!