2733
2734
سلام ممنون که اومدین من شیرم کمه قطره ای میاد بهداشت گفت 6روز شیر خودتو بده و شیر خشک را کم کن ببینیم وزن گیریش چطوره با شیر خشک عالی بود وزنش ولی بعد این 6روز حتی100گرم هم اضافه نکرده داره اشکم درمیاد هیکلم که افتضاح شده با این خوراکم حسابی چاق شدم ولی شیرم انگار اب هست خسته شدم یکی کمکم کنه بگه چی بخورم شیرم چرب بشه
اصلا ناراحت نباش به جاش برو ماهیچه بگیر و فقط ماهیچه بخور عالییییییییییه اما بهتر از ماهیچه هم اب قلمه ...قلم بگیر ابش رو بریز توی هر خورشتی که میخوری مایعات زیاد بخور مخصوصا اب +خرما ...اون اب قلم خودش به اندازه ای چرب میکنه که واقعا تعجب میکنی من خیلی وقته نخوردم ولی هر وقت خوردم شیرم سغید شده و از حالت ابکی در اومده
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
شیرافزار هم توی داروخانه ها هست یه دارویی هم بود دوستان نوشته بودن فقط قیمتش 50 تومن بود اگه خواستی بگو اسمش رو پیدا کنم برات
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
ون که شصت تومن قیمتشه بی فایده بود دیگه دکتر برام.قرص فینیلین داد از اون روز شیرم بهتر شد.شما این سه تارو یکی یکی امتحان کن.ماهیچه و شیر بومی و حلوا شکری و اش دوغ و اینا هم خیلی عالیه شیرو پر مغز میکنه.انشالا موفق باشی.همیشه اینم بدون که شیر اولش ابه تهش چربی پس بچه رو زود از سینه جدا نکن که تهه شیر رو هم بخوره
http://damnooshsara.shopfa.com
2738
تنها راهش اینه که بری قلمو استخون راسته گوسفندی بگیری بزاری تو آب 12 ساعت بپزه و آبشو هرروز بخوری,عاااااااااااااااااااااااااااالیه ,نیکای من بااینکه شیر کم میخوره ولی وزنگیریش خوبه به خاطر همین
    باتمام وجود به وجود پرازعشق ومهربونیت افتخارمیکنم دخترکوچولوی من❤
عزیز بهترین راه برای اینکه شیرت زیاد بشه اینه که نی نی مک بزنه سعی کن بزاری سینه رو مک بزنه بعد از چند روز خودت متوجه افزایش شیر میشی خیلی موثره آب دست راستت باشه خیلی بخور نخودچی وکدوحلوایی هم به افزایش چربی شیرت کمک میکنه
انسانی به خدا گفت: تو که سرنوشت مرا نوشتی دیگر برای چه آرزو کنم؟
خدا گفت: شاید نوشته باشم هرچه آرزو کند...