2726
سلام. امروز با دستور یه پلوی خوشمزه و راحت آپ هستیم. برای دیدن دستور روی عکسها کلیک کنید.
هر روز با دستورات آشپزی و شیرینی پزی سرآشپزباشی همراه باشید. http://sarashpazbashi.com

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
مهرشین شیرینی هم بزار این غذا هم مشخصه خیلی خوشمزست ممنون
اولین قانون موفقیت تمرکز است یعنی جهت دادن تمام انرژی ها به سمت یک نقطه وسپس حرکت مستقیم به سمت ان نقطه بدون نگاه کردن به چپ یا راست
mer30
رَبِ‏ لا تَذَرْنِی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثِینَ‏ وَ اجْعَلْ لِی مِنْ لَدُنْکَ وَلِیّاً یَبَرُّ بِی فِی حَیَاتِی وَ یَسْتَغْفِرُ لِی بَعْدَ وَفَاتِی وَ اجْعَلْهُ خَلْقاً سَوِیّاً وَ لَا تَجْعَلْ لِلشَّیْطَانِ فِیهِ شِرْکاً وَ لَا نَصِیباً اللَّهُمَّ إِنِّی أَسْتَغْفِرُکَ وَ أَتُوبُ إِلَیْکَ إِنَّکَ أَنْتَ الْغَفُورُ الرَّحِیم
مهرشین جون من با دستورت درست کردم عالی شد عالی شما قبلش تن رو جوشوندی یا نه منظورم بیست دقیقه با خود قوطی تو آبجوش هست
بر ما گذشت نیک و بد                اما تو روزگار فکری به حال خویش کن ،                                       این روزگار نیست... 
2706