2726
سلام. میشه کمکم کنید آیا سونوگرافی هفته ی بارداری رو دقیق میگه؟ سونوگرافی گفته هفته ششمم اما با حساب من هفته پنجمم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه همیشه درست نمی گه دقیقترین تاریخ همون تاریخی هست که با توجه به آخرین پریودی حساب می شه و بعد از اون دکترم به من گفت اولین سونوگرافی از بقیه دقیقتره .
دختر یعنی عشق ، ناز ، عطر ... دختر یعنی لذت آفرینش زیبایی
2728
عزیزم سونوگرافی ان تی تاریخ دقیق زایمان و هفته دقیق رو بهت میگه.همیشه با اون حساب کن معمولا تاریخ پروید با تاریخ سونو چندروز متفاوته من الان با تاریخ پروید باید 15 هفته و 6 روز باشم ولی 16 هفته و دوروزم.4 روز سونوگرافی کوچیکتر زده یعنی من به احتمال زیاد یکم دیرتر لقاحم گرفته جای نگرانی نیست
خدایا تو در عین ناباوری به من چیزی دادی که من نامش را معجزه کوچک میگذارم.روزی این معجزه من را مادر صدا میزند، مرا از این مادر بودن محروم نکن و نگهدارش باش.خدایا من از امانتیت نگهداری میکنم بهم اعتماد کن
همه جا از تاریخ آخرین پری حساب می کنن . من چند تا سونوگرافی معتبر و معروف رفتم حتی اونها هم با توجه به آخرین پری گفتن و دو تا دکترمم همینطور .
نه عزیزم ،طبق قرارداد بین المللی هفته بارداری از اولین روز اخرین پری حساب میشه که در همه زنان یکسان باشه،چون معلوم نیس لقاح واقعا کی باشه و حتی اگه من فک کنم فلان شب رابطه منجر به بارداری داشتم ممککنه عملا اسپرم سه روز بعد با تخمک لقاح کرده باشه ،،،پس اگه مثلن طرف مقاله بین المللی میده و میگه جنین شما در هفته ششم اندازه یه دونه برنجه که چشم و گوش و بینی داره(که واقعن هفته شیش اینجوریه جنین)منظورش شیش هفته از اولین روز اخرین پری هس، همیشه ممکنه بین سن سونو با اولین روز اخرین پری اختلاف باشه ،الان احتمالا جنین شما رشد بیشتری داشته و سونو میگه هفته شیشه
يا بساز و دونه دونه مرگ برگاتو ببين !يا بسوز و جنگلي رو شعله ور كن با خودت!!!
چجوری هفته چهاری ؟ وقتی خودت حساب کردی از روی لقاح هفته 5 بودی خب اولین روز اخرین پری یک یا دو هفته حتماً قبلش بوده دیگه . پس می شه همون 6 هفته احتمالا
2706