2726
سارا جون دکتر شکرالله باباجانی ایمپلنت هم انجام میده و کارش خیلی خوبه خواهرم انجام داده راضی بوده
بارالها قدمهایت را در تمام زندگی ام احساس کردم و از تو بابت تمام نعمت هایی که من دادی سپاسگذارم (مخصوصا سلامتی و یه همسر خوب)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
34426113 آدرس هم خیابون طالقانی شمالی نبش کوچه شکوفه.
بارالها قدمهایت را در تمام زندگی ام احساس کردم و از تو بابت تمام نعمت هایی که من دادی سپاسگذارم (مخصوصا سلامتی و یه همسر خوب)
سارا جان ادرشون چهار راه طالقانی نزدیکای شهر کتاب هست. تلفنش ۳۴۴۸۷۴۹۸ . قیمتش راستش مال همسرم چون وضعیت استخونش خوب نبود مجبور شد تزریق استخون انجام بده زمان و هزینه اش بیشتر شد. ولی مال من که مشکل استخونی خاصی نداشتم مدل آلمانیش یک میلیون و چهارصد شد.
سلام عزیزم.من هم واسه خودم ایمپلنت گذاشتم.البته فک نمی کنم زودتر از 16 سالگی بشه کذاشت، بنظرم ببرش دندانپزشکی اطفال و یه چیز دیگه هم اینکه اگه می تونستی بیای تهران، یه جای خوب هست که مخصوص بارداران و اطفاله، هم کیفیتش خوبه و هم قیمتاش. شماره تلفنش هم 26421138 ولی آدرس دقیقش رو نمی دونم، تو ظفر بود رفتیم، اگه خواستی بهشون زنگ بزن بپرس
الان نگاه کردم آددرسشو. کلینیک دندانپزشکی توسن ظفر، نرسیده به سه راه نفت، ساختمان بانک اقتصاد نوین، طبقه اول، واحد 3 حالا بازم زنگ برنی قبلش.من تو هفته 16 بارداریم هم که مشکل داشتم، دکترم اونجا رو معرفی کرد، ولی انگار بیشتر مال بچه ها بود. اگه رفتی و راضی بودی واسم دعا کن، زایمانم راحت باشه. مرسی
دوستان عزیز کتاب ایمپلنت به زبان ساده دارای تمام نکات اصولی و آموزنده در مورد ایمپلنت چاپ گردیده و علاقمندان می توانند بصورت رایگان دریافت نمایند دکتر اردوان اعتمادی متخصص جراحی لثه و ایمپلنت فلوشیپ لیزر عضو هیات علمی دانشگاه - عضو انجمن جراحان لثه آمریکا آدرس: فرمانیه ‏‏‏‏بعد از خیابان پاسداران پلاک ۱۲ طبقه سوم واحد ۹ تلفن : ۹۶ - ۲۶۱۱۲۰۹۵
2706