2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وااااای مبارکه چه خوب . ولی عزیزم تو حاملگی ها از دوقل بالاتر یکی رو حذف میکنن تا خطرش کمتر باشه . دور از جون شما فامیل ما سه قل شد با آمپول هرسه تارو نگه داشت ودر هفت ماهگی هر ه رو از دست داد ولی از خدا میخوام مال شما سالم وصالح بیا د بغلت
حاجتم اینه پیج بلاگری منو دخترم زودرشدکنه اگه مهربونی برام صلوات بفرست به حاجتم برسم منم از خود الله میخوام به خواسته ی دلت برسی
2728
یکی رو حذف کن تا خیالت احت تر باشه واون دوتا ی دیگه تا میتونن رشد کنن این نظر منه ولی باز صلاح مملکت خویش خسروان دانند
حاجتم اینه پیج بلاگری منو دخترم زودرشدکنه اگه مهربونی برام صلوات بفرست به حاجتم برسم منم از خود الله میخوام به خواسته ی دلت برسی
من الان خونریزی دارم و هفته قبل کیسه آب یکی سوراخ بود آبش کم شده بود پلی قلب داشت نگرانم یعنی اون یه مورد جذب میشه واسه دوتای دیگه مشکلی پیش نمیاد؟ کی اطلاعات کامل و درست داره تورو خدا کمک ثواب داره

2738
من الان خونریزی دارم و هفته قبل کیسه آب یکی سوراخ بود آبش کم شده بود پلی قلب داشت نگرانم یعنی اون یه مورد جذب میشه واسه دوتای دیگه مشکلی پیش نمیاد؟ کی اطلاعات کامل و درست داره تورو خدا کمک ثواب داره

اولا تبریک میگم دوما از قدیم گفتن گر نگه دار من آن است که میدانم است شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد دوما این استرسی که داری از هر چیزی برات خطرناک تره سوما اگه واقعا توانش رو داری نگه دار هر سه تاش هدیه خدا هستش لابد یه مصلحتی بوده که 3 تا داده خیلی ها سالم اند و تو حسرت یکیش موندن مگر اینکه دکترت بگه برای سلامتی خودت و .... باید یکی رو حذف کنی ولی اگه نظر خودته حذف نکن
برای سلامتی کامل مامانم و سلامتی مامان خودتون یه صلوات بفرستین