2737
2734
سلام دوستان من 26 آبان اولین روز از آخرین روز پریودم بود و تا الان که 27 دی هست باید 8 هفته یاشم ولی رفتم سونوگرافی هفته 6 و یکروز اعلام کرد و نوشته ساک حاملگی در حفره رحم رویت می شود جایگزینی ساک فوندال می باشد یولک ساک مشاهده می شود. فتال پل فعلا مشهود نیست و 18 میلیمتر = gs است حالا چرا 6 هفته شد؟؟؟؟ و چرا فتال پل ندارم یعنی پوچه ؟؟؟ تو یه سایت دیگه کارشناسی این جوابو به من داد سلام دوست عزیزم با توجه به گذشت 65 روز از اولین روز آخرین قاعدگی: سن گزارش شده از روی سونو تطابق ندارد. رشد ساک هم کوچک است و انتظار دیدن جنین رو حتی برای 6 هفته داشته ایم. اما (به خصوص اگر پریود نا منظمی داشته باشید) احتمال اینکه تخمک گذاری و لقاح دیرتر انجام شده را باید در نظر داشت و نیز خطای سونو؛ برای همین با اختلاف 1 هفته مجدد سونو را تکرار کرد. بسپارید به خدا که هر چه خیر است انجام شود ( پری من منظمه به فاصله 31 روز و افت دمام هم در روز 17 آذر بود، واییی خدایا یعنی چی؟؟؟)
عزیزم راجع به چیزایی که نوشتی اطلاع ندارم ولی منم طبق پریود هفته 7 بودم رفتم سونو گفت هفته 6 بعد گفتن ما با توجه به رشد جنین میگیم گفتم شاید برای شما هم اینجوریه انشال... میری صدای قلبشو میشنوی خیالت راحت میشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
اگر لکه بینی نداری نشونه خوبیه و ایشالا پوچ نیست
این امضا و تیکر صرفا برای تقویت روحیه هستش.اسم کاربریم پیمانه هستش.لاتینش غلط انگشتی بوده. اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم
گفتم که من سه بار باردار شدم البته هر 3 تا رو سقط کردم..(دور از جونت عزیز) اونم به خاطر همین استرس هایی بود که الکی سونو و دکتر بهم میداد... از نظر حساب کتاب خودم و تجربه ای که دارم درست بوده.....
2706