2733
2734
من به قانون جذب اعتقاد دارم برای ازدواجم که دقیقا جواب داد حالا 14 ماه دارم برای بارداری اقدام میکنم از چند ماهه دارم تمرینات را انجام میدم هر کی می خواد پایه شه فقط باید مثبت باشید
روز به روز به باردارشدن نزدیک و نزدیک تر میشم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
اینکه ما به هر چیزی که فکر کنیم اتفاق میافتد مخصوصا اگر حس کنیم که داریمش پس بهش نیاز نداریم یعنی نباید حس بدبختی و افسردگی از نداشتن چیزی داشته باشیم.
بیا توسل کنیم به ائمه(ختم حدیث کسا) ****باور کن معجزه میکنه اگه از ته قلبت باور داشته باشی*** http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=997851&PageNumber=19
خدایا تو برای من همان کاری را بکن که در لیاقت تو و پادشاهی تو است، نه آنی که در لیاقت من باشد......................دیگه تصمیم گرفتم از این به بعد شاااااااااااد باشم بیخیال همه چیز و همه کس[smiley]s/sm_63.gif[/smiley][smiley]s/sm_04.gif[/smiley]
خیلی خوب جواب میده.اول برای امروز دو تا تمرین انجام میدیم ولی دلم می خواد پا به پای هم بریم جلو که به هم امید و انگیزه بدیم
2706