2733
2734
عنوان

چیکار کنم خارش آبله ها کمتر بشه ؟

56389 بازدید | 19 پست
سلام دختر 3 سال و 5 ماهم از روز سه شنبه جوش های آبلش در اومدن. روز قبلش هم تب کرده بود. الان 4 روز گذشته هنوزم میخاره. همش حواسم بهش هست نخارونه ولی بچه خیلی اذیته. غذا درست نمیتونه بخوره.. حتی تو دهنش هم در اومده . و حتی خیلی ببخشید اطراف مقعدش و اینجا بیشتر از همه جاش خارش داره. کالامین مرتب میزنم براش.. شربت هیدروکسی زین هم دارم ولی نمیخوره. کلا بد دارو هستش.. الان گذاشتمش تو تشت حموم و جوش شیرین ریختم تو آب واسه تسکین خارشهاش. دیگه چیکار کنم؟ اصلا تا کی این خارشها ادامه داره؟
پیج هنری من در اینستاگرام narvanceram

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببین دختر منم گرفته بود بردمش دکتر براش دارو نوشت پماد کالامین 8درصد برا مواقعی که تازه درمیاد وهنوز آبکی نشده ووقتی که داره خشک میشه محلول کالامین8درصدبرا وقتی که دونه ها آبکی شدن که با پنبه روشون یزنی تا از خارش بیفتن استامینوفن برای تب هرگزززززززززززززززززززززز بهش آسپرین نده
2728
آنجل جان من محلول کالامین میزنم براش.. هنوز بعضی از دونه هاش آبکی هستن .. آسپرین هم که اصلا نمیدم بهش.. کلا دارو نمیخوره..
آهان دوستم بهم گفت سفیده تخم مرغو بزن کامل کف کنه جوری که از ظرف نریزه ببر حموم بمال به بدنش بذار یه کم بشینه بعد بشور من دوبار اینکارو کردم خیلی خوب بود التهابش وخارششو خیلی کم کرد این کارم امتحان کن
باشهه ممنونم آنجل جون.. راستی حموم چقد ببرمش.؟ الان تو حمومه.. خیلی احساس خوبی داره.. انگار خارشاش کمتر شده.. راستی پمادی هست که اگه یه وقتی جوشاش رو دستکاری کرد بزنم که جاش نمونه؟
2738
2706