2733
2734
هفته پیش که هفته سی و هفتم بود رفتم معاینه لگن،،،،دکتر گفت بالای لگنت یکم تنگه و نمیتونی زایمان طبیعی خیلی خوبی داشته باشی،،ولی میتونیم اجازه زایمان طبیعی رو بدیم،،،گفت ممکنه ازداخل زیاد بخیه بخوره و اگه مشکلی هم پیش بیاد من هستم سزارینت میکنم،،گفت تصمیم با خودته،اینجوری که گفت منم تصمیم به سزارین گرفتم،،،نمیدونم چرا اینجوری شدم،،،هنوز تردید دارم،،میترسم از سزارین،،،و اینکه میگن عوارض داره و طبیعی بهتره،،،فقط ازاین میترسم که بمونم واسه طبیعی و بعد سزارین شم و ریسکه
دختر طبیعی خوبه ولی شانسیه وبه نظرم بی تردید سزارین کن با توجه به وضعیتت.منم اولین بچمه سز میکنم
میان ارزوی تو و معجزه خداوند دیواری است به نام اعتماد...پس اگر دوست داری به آرزویت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن هیچ کودکی نگران وعده بعدی غذایش نیست زیرا به مهربانی مادرش ایمان دارد.ای کاش ایمانی از جنس کودکانه داشته باشیم...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
وای اگه لگنت تنگه سزارین کن چون یهو میبینی درد طبیعی رو کشیدی ولی باید سزارین بشی و درد جفتشونو باید تحمل کنی برو سزارین کن خودتو راحت کن
دستی به جام باده و دستی به زلف یار رقصیی چنین میانه ی میدانم آرزوست
2738
سز سخت نیست ... ولی اگه درد طبیعی بکشی بعد سز شی خیلی بدنت ضعیف میشه
خدایا مواظب همه نی نی ها باش.خاله ها میشه برای سلامتی همه نی نی ها یه صلوات بفرستین اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم خداجونم شکرت ...
2706