2726
هفته ۱۲مشخص شد جفتم مارجینال قبلش چنبار خونریزی داشتم که بعد میشد لک و یه روزه تموم می شد از اون موقع تا الان استراحتم اما نه مطلق یکم میشینم یکم میگردم شنبه گذشته تو خواب خونریزی کردم باز سونو دادم گفتن هنوز مارجینال.
وقتی چترمان خداست.....بگزار ابرهای سرنوشت هرچه میخواهند ببارند
میخواستم ببینم شماها جفتتون کی رفت سر جاش و اینکه استراحتتون چطوری بود من مجبورم از این هفته واسه خودم اشپزی کنم و کمی تحرک داشته باشم
مال من مارژینال بود موقع ان تی و با استراحت نه اینکه همش دراز کارای روزمره مثه غذا درست کردن و کارای شخصی خودم رو انجام میدادم اما زود ب زود دراز میکشیدم بیشتر دراز بودم تا هفته 16رفت بالا
لبخند بزن! بدون انتظار پاسخی از دنیا ، بدان روزی دنیا انقدر شرمنده می شود که به جای پاسخ لبخند ، با تمام سازهایت می رقصد ..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سلام, جفت منم پایینه. ولی خیلی استراحت نمیکنم یعنی همش دراز میکشم ها ولی کارامم انجام میدم, به نظرتون کی میره بالا!!
تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز؟ میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنم.... خدایا ممنونم که منو تو بغلت نگه داشتی و شکر واسه فرشته ای که تو دلم قرارش دادی....
من سر بارداری قبلیم جفتم هفته ۱۲کامل رو دهانه رحم بود ولی با ۴هفته استراحت کلی تغییر کرد الان از اولش مراعات کردم کلی استراحت ولی باز مارجینال