2726
عنوان

زایمان طبیعی +سقط

3637 بازدید | 22 پست
سلام دوستان عزیزم.من اردیبهشت سقط داشتم.بارداری پوچ بود.کلی دم کرده ی تخم شوید با زعفرون خوردم تا بعد یه هفته به لکه بینی افتادم و بعد باز بعد یه هفته لکه بینی دردام شروع شد.البته من هیچ تجربه ای نداشتم نمی دونستم اینقد درد داره.تو هفته ی 13 بودم.که درد تو ناحیه ی زیر شکم داشتم هی می گرفت هی ول می کرد.اونم بدون فاصله.خلاصه امونم رو برید که اخرم کارم به بیمارستان کشیدو بعد 13 ساعت درد مجبور شدم کورتاژ کنم.واقعا دردش وحشتناک بود ولی خب نمردم تونستم تحمل کنم.حالا سوالم اینه :درد زایمان طبیعی مثل سقطه؟یا بیشتره؟اخه وقتی درد می کشیدم همش به این فکر می کردم اونایی که زایمان طبیعی کردن پس چقد درد داشتن ولی واسه خواهرم که تعریف کردم گفت سقط بتره. کسی تجربه ی هر دو تا رو داره؟البته ارزو می کنم هیچ کس سقط نداشته باشه چون واقعا بده .زایمان طبیعی بعده این همه درد اخرش یه نی نی خوشکل داری ولی سقط.... ممنون می شم جوابم رو بدین.اخه من باز حاملم و اگه خدا بخواد تا قصدم طبیعیه.
انشالله به سلامت زایمان کنی عزیزم من سقط نداشتم الحمدلله ولی طبیعی زایمان کردم و دردش زیاد بود ولی به نظرم هرچی بود تموم شد و عوارضی برام نداشت و به سزارین ترجیح میدم
فقط خدا....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
منم شنیدم درد کورتاژ وحشتناک. یعنی اینقدری که همه نگران کوتاه هستن، نگران زایمان طبیعی نیستن. انشاءالله دوره بارداری و زایمان تو به سلامتی و راحتی طی میکنی و نی نی صالح و سالم میآد بغلت
خدایا شکرت.....!!!!!!!! عید غدیر عیدیمو گرفتم. به امید شاد شدن دل همه... "فاطمه نازم 23 خرداد 94 اومد تو بغلم. ممنون میشم برا سلامتیش صلوات بفرستین"
مرسی از اینکه جواب دادین.اره رزا جون من بعد سقط تا سه ماه یه سره لکه بینی داشتم .یعنی عذابی کشیدم سر این ماجرا.اخه من تجربه ی دومم بود.قبلشم سقط داشتم که کورتاژ شده بودم ولی دو هفته بعدش همه چیز اکی شد.اصلا زحمتی نداشت برام.ولی بار دوم که پوچ بود سه ماه شب و روز نداشتم .همش لکه بینی وکمر درد.کلی هم قرص خوردم بازم درست نشد برای بارداری هم لتروزل خوردم.
من طبیعی دو تا دوقلو مرده را تو ماه 6 اوردم بیرون البته طبیعی که یعنی ماما قرص برام میذاشت و هم قرص میخوردم تا درد طبیعی بهم القا بشه سر پاره شدن کیسه اب خیلی درد داشت خیلی زیاد ...........
 👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
عزیزم من تجربه هردورو دارم به نظر من درد زایمان خیلی بیشتره اما بازم قابل تحمله این همه زن تونستن تحمل کنن و بچشونو به دنیا بیارن پیشنهاد میکنم به این مسیله فکر نکنی وازبارداریت لذت ببر امادرباره طبیعی اطلاعات داشته باش بهت خیلی کمک میکنه امیدوارم به راحتی زایمان کنی وکوچولوتو سالم بغل کنی
من سر اولین سقطم هم راحت سقط شد تو دستشویی خودش افتاد ان هم دستشویی سونوگرافی
 👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
2706