2737
2734
عنوان

یبوست نوزادان؟؟؟؟؟؟؟

2943 بازدید | 17 پست
سلام . مامانا پسرم 8 ماهشه یه هفتست یبوست شده، چی کارش، اگه تجربه ای دارید خواهش میکنم کمکم کنید، غذاهایی که میخوره رو قبلنم میخورد اما روزی 2_3 بار شکمش کار میکرد نمیدونم چرا اینجوری شد، یعنی مقطعیه یا همیشگی؟؟
بهترین چیز پودر پیدرولاکس هست برو از داروخانه بپرس اگه مناسب نوزاد ٨ ماهه باشه، عالیه، پسر من یبوستای بدی داشت هیچ چیزی روش اثر نداشت ولی این پودره شکمشو کاملا روون میکنه
لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
پسر من از اوایل تولدش یبوست داشت الانم که ١٩ ماهشه همچنان داره، البته تا زمانیکه از اون پودره استفاده میکنم خوبه در غیر اونصورت نه
لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
2738
اشتهاش در حد صفر
2706