2733
2734
سلام.... من روز 29 پری از بارداری دادم و عددش 719 بود.......کسی میدونه با توجه به این عدد یعنی لقاح کی صورت گرفته و تخمک گذاری کی بوده؟
به امید خدا من به هدفم میرسم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
یه مطلب خوبی توی اینترنت راجع به مقادیر بتا با توجه به هفته ها و روزهای بارداری پیدا کردم که گفتم اینجا برای شما دوستای خوبم بذارم . می دونم که مطالب مشابه زیاد بوده اما گفتم اگه به صورت یک تاپیک جدا باشه می شه بعدا مامان هایی که نگران هستن رو سر راست به این ارجاع داد.امیدوارم که به دردتون بخوره مقادیر بتا در بارداری تک قلو بر اساس تعداد هفته ای که از اولین روز آخرین پریود گذشته : هفته 3 ---- 0-5 هفته 4 ---- 5-430 هفته 5 ---- 180-7400 هفته 6 ---- 1100-56500 بر اساس تعداد روزهایی که از زمان لقاح گذشته : 7 روز ----- 0-5 14روز(زمان پریود بعدی ) 5-430 21روز ----- 180-7400 28روز ----- 1100-56500 وضمنا در هشت هفته اول هر 48 ساعت باید در یک بارداری نرمال مقدار بتا 1.66 تا 2 برابر بشه و این رنج گسترده ی مقادیر بتا هم دلیلش همینه. البته بازهم ممکنه خیلی کم در آدم های مختلف این مقادیر فرق کنه
یا‌ حسین
عزیزم من چون ماهی که باردار شدم کیت تخمکذاری استفاده گردم و دقیقا می دونم کی باردار شدم : من 15 روز بعد از لقاح بتام 95.9 بود
اینجا می تونید سوالات پزشکی خودتون در هر زمینه ای رو در اسرع وقت دریافت کنید http://www.madarclub.com/fa/apply/asali64 ضمناً با ثبت نام تو این سایت می تونید از جایزه های نفیسی که هر ماهه بین اعضا تقسیم می کنند بهره مند بشین!!!
2738