2733
2734
الان یک هفتس هرچی بی بی میزارم بعد یک یا چند ساعت حتی یک ربع یه هاله خییییلییی کمرنگ تو خط دوم میندازه،پریودام نامنظمه هفته پیش آز دادم منفی بود که فک کنم عقب ننداخته بودم،پس این هاله ها چی ان؟؟ااای خدااا بلاتکلیفم یکی کمکم کنه،علائم هارم بجز تهوع و سینه درد زیاد دارم
خدایا میدونم دارم مامان میشم ،،شکررررررررررررررررررررررررت
بی بی چک ده دقیقه تا یک ربع معتبره
همانا من مبعوث شدم برای تکمیل مکارم اخلاقی.(پیامبر اکرم) اللهم صل علی محمد و ال محمد. من پولدارترین آدم دنیا نیستم اما قطعا ثروتمندترینم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
میگن همه ب ب ها بعد یه ساعت رنگ میگیرن. حالا ایشالا بارداری علائم داری؟
برای شادی روح امواتم و حاجت دلم یه صلوات میفرستی دوستم؟!!! اللهم صل علی محمد و اله محمدو عجل فرجهم....
بعد متوجه شدم ببین تجربه کردم من سه بار بارداری داشتم دیدم وقتی خط خیلی کمرنگ باشه معلوم نیست چون وقتی بیبی چک تکان میدادم میدیدم ببخشید ادرار توش هم باهاش تکون میخوره برای همین میزاشتم ادرار توش خشک بشه بعد مثبت بودنش معلوم میشد
خدایا بخاطر تمام نعمتهایی که دادی شکر 
زندگی ماماااااااان طاهااا خوبی گلم؟نی نی چطوره؟ کجایی خواهر کم پیدا شدی؟
برای شادی روح امواتم و حاجت دلم یه صلوات میفرستی دوستم؟!!! اللهم صل علی محمد و اله محمدو عجل فرجهم....
سلام ساناز جون مرسی گلم. خوبیم هستم میام اتفاقا میام تاپیک ولی نمیتونم پست بذارم حتی کلوپی هم که میرم پستام ارسال نمیشه خیلی کم پیش میاد بتونم تو تاپیکی پست بذارم بخاطر سرعتم هههههههه الانم شوهری اینترنتش به اشتراک گذاشته تا بتونم بیام نت فکرشو بکن من با رایتل میام سرعت افتضاح اونوقت سرعت رایتل آقا آسمون
خدایا بخاطر تمام نعمتهایی که دادی شکر 
خخخخخخخخ مامان طاها من تو اقدامم برام دعا کن توروخدا میبنی بچه ها چقد دیر دیر میان.؟؟اصلا از شرنا خبری ندارم.محنا رفته.حنااا هم خبری نمیده پرسون خودشو کشته یه پست گذاشته.... دلم براتون تنگ شده....
2706