2703
2553
سلام دوستان من خیلی استرس دارم اصلا نمیدونم چطور باید طرف مقابلم را بشناسم خواهش میکنم کمکم کنید.
از چه رفتارهای میتونم پی به خصوصیت اخلاقی ببرم چون این که صرفا یه نفر بگه من موقع عصبانیت داد و فریاد نمیکنم و . . . خب دلیل نمیشه که واقعا اینطور باشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ﺧﻮﺩﺕ ﺑﺒﻴﻦ ﭼﻪ ﭼﻴﺰاﻳﻲ ﻭاﺳﺖ ﻣﻬﻤﻪ ﻫﻤﻮﻧﺎﺭﻭ ﻣﻂﺮﺡ ﻛﻦ.ﻭﻟﻲ ﻋﺰﻳﺰﻡ ﻓﻚ ﻧﻜﻦ ﻣﻴﺘﻮﻧﻲ ﻛﺴﻲ ﺭﻭ ﺑﺎ ﭼﻨﺪﺗﺎ ﺳﻮاﻝ ﺑﺸﻨﺎﺳﻲ.ﺑﻌﻀﻴﺎ ﭼﻨﺪ ﺳﺎﻝ ﺁﺷﻨﺎﻳﻲ ﺩاﺭﻥ ﺑﺎ ﻫﻢ ﻭﻟﻲ اﺩﻡ ﺗﺎ ﺯﻳﺮ ﻳﻪ ﺳﻘﻒ ﻧﺮﻩ ﻧﻤﻴﺘﻮﻧﻪ ﻃﺮﻓﻮ ﺑﺸﻨﺎﺳﻪ! ﺷﻤﺎ ﺳﻌﻲ ﻛﻦ اﻭﻟﻮﻳﺘﺎ و ﻣﻌﻴﺎﺭاﺗﻮ ﺑﺎﻫﺎﺵ ﺩﺭ ﻣﻴﻮﻥ ﺑﺬاﺭﻱ و ﻧﻆﺮﺷﻮ ﺑﭙﺮﺳﻲ
2456
اولین سوالی که خودم پرسیدم این بود : چـــــــــرا مـــــــن ؟ عزیزم سایت مشخصی نمیشناسم ولی تو نت سرچ کن سوالات جلسه خواستگاری کامل میاد
اولین مشخصه آدم حسابیا،امن بودنشونه.
نکات کلیدی در مورد سوالات خواستگاری : نکته اول لطفا هم پاسخ محور عمل کنید و هم سوال محور پاسخ محوری == وقتی من از اون سوال میکنم چه جوابی میده سوال محوری == اون چه سوالاتی از من میپرسه وقتی به کسی میگم از من سوال بپرس مطمئنا اولین چیزی که میگه دغدغه های ذهنیش هست ما وقتی سوال میکنیم مطمئنا اولین سوالات ما مهم ترین دغدغه های ذهنی و دلی ماست. مهم ترین حساسیت های ما،، اولویت های ما در اولین سوالات ما پنهان هستند وقتی پاسخ محور عمل می کنیم اینه که ببینم چه پاسخی به سوال من میده وقتی سوال محور عمل میکنیم باید ببینیم چی میپرسه که متوجه حساسیت های اون میشیم **خواهشم اینه حتما هم سوال محور و هم پاسخ محور عمل کنید اگه فقط پاسخ محور عمل کنید ممکنه طرف فقط پاسخ های استاندارد رو بده مثلا : گاهی دختر میپرسه نظرتون در مورد ادامه تحصیل من چیه و پسر میگه که بله ، واقعا مایه افتخاره که هسرم تحصیل کرده باشه و ... و ما میگیم که بله موافقه اما یه وقت پسر توی سوالاتش میگه شما درستون کی تموم میشه ؟ ترم تابستون نممیگیرین زودتر تموم بشه و .... معلومه که دلش میخواد زود درسم تموم بشه و دیگه نرم ولی یه وقت پسر توی سوالاتش میپرسه رشته تحصیلیتون چیه ؟ میدونید چه رشته ی عالی درس میخونید و با هیجان در مورد دانشگاه و درستون میپرسه یا میگه میدونستید واسه رشته شما فلان دانشگاه فوق لیسانس گذاشته و ... *خوبه که از طرف مقابل بخوایم که سوالاتش رو بپرسه اگه اولین سوالها این بود : خونه داری؟ ماشین داری ؟ اینو داری و اون رو داری ؟ این ازدواج توصیه نمیشه چون اولین دل مشغولی های دختر دنیای بیرون این پسر هست نه دنیای درون اون دختر خانوما حتما اجازه دارین توی سوالاتتون در مورد مسائل اقتصادی سوال بپرسین ولی آقا پسر اگه خواستی سوال محور عمل کنید اگه دیدین اولین سوال دختر خونه و ماشین و پول هست این ازدواج خطرناکه هم خوب سوال کنید و هم خوب گوش کنید کسی که بیشتر حرف میزنه کمتر گوش میده
******گرنگهدارمنآناستکهمنمیدانم.شیشهرادربغلسنگنگهمیدارد********
نکات کلیدی در مورد سوالات خواستگاری نکته دوم : باید خیلی زیرکانه سوالات معکوس بپرسیم در خواستگاری سوال معکوس یعنی چی ؟ یه وقتی من میگم به طرف مقابلم که من خیلی شادم و اهل بیرون رفتن و تفریحم نظر شما چیه ؟ میگه منم همینطور !!!! این جواب به درد نمیخوره نظر شما درباره اونایی که زیاد اهل بیرون رفتن هستن و اینا چیه ؟ نهههه اینم معکوس نیست اما سوال معکوس : نظر شما در مورد اونایی که میگن هیچ جا مثل خونه نمیشه و خیلی اهل تفریح و بیرون رفتن نیستن چیه ؟ این سوال معکوس هست سوال معکوس در مورد صداقت: من شنیدم یه جاهایی یه کسایی میگن یه جاهایی همیشه لازم نیست توی زندگی صداقت اشته باشیم میشه دروغ مصلحتی گفت شما نظرتون چیه طرف متوجه نمیشه که نظر شما چیه و دقیقا سوالتون سر و ته مطرح شده ولی حواستون باشه وقتی ارتباط جدی تر میشه اینا رو بهش میگیم که من فلان سوال رو پرسیدم من نگاه من اینه و دلیل اون سوال من این بود که میخواستم با نگاه شما آشنا بشم سوالات غیر مستقیم هم سوالات خوبی هستن سوال مستقیم== شما اهل پارتی بازی هستین ؟ -نههههه زشته !! سوال غیر مستقیم شما اگه کارتون توی اداره گیر کنه چیکار میکی؟ جواب اون خیلی مهمه و میتونید به طور غیر مستقیم به جوابتون برسید این سوال غیر مستقیمه
******گرنگهدارمنآناستکهمنمیدانم.شیشهرادربغلسنگنگهمیدارد********
2714
عزیزم من خودم تواین تاپیک میرم حرفای دکتر فرهنگ همه رو گوش دادم واقعا بهت کمک مکینهتا بهتر تصمیم بگیری.حتما حتما دانلود کن گوش کن.خیلی خوبه خیلی. من بهت 100 درصد اطمینان میدم اگه گوش کنی ضرر نمیکنی بهتر تصمیم میگیری.موفق باشیhttp://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=848123&PageNumber=1
میشه برا حاجت روایی منم یه صلوات مهمونم کنید؟؟
2706