2737
2739
بچه هام شیربه شیرن...واقعا زندگیم سخت شده به هیچی نمیرسم...افسرده شدم از تحربه هاتون میگین؟
ذهن همه چیز است
هرآنچه می اندیشی همان خواهی شد...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
خیلی سخته منم بچه هام 18 ماه فاصله داشتن! خیلی سختی کشیدم ولی الان بزرگ شدن! خدا کمکت کنه
کسی که تفکرش با تو متفاوت است، دشمنت نیست.! انسان دیگری ست با دیدگاه دیگر، فقط همین...... اگر فقط همین یک اصل را می پذیرفتیم، روابطمان بهتر می شد، آرامشی توام با احترام. به همین سادگی.....
دارم کم میارم دیگه..هنوز بعد زایمان تنها نموندم.یه مدت خونه مامانم بودم الانم خونه خریدیم داریم کابینت میزنیم فعلا خونه مادرشوهرمیم.موندم خونه خودم چیکار کنم
ذهن همه چیز است
هرآنچه می اندیشی همان خواهی شد...
اخی عزیزم با اینکه تو شرایط شما نیستم ولی میتونم بفهمم سخت است عزیز دل البته بعدا برای بچه ها خوب میشه ولی یک کم برای شما سخت است گلم ببخش میپرسم خودت میخواستی فاصله شون اینقدر باشه
 👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
2706