2410
2553
کسی هست آیا؟
‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»
من رشته ام حقوق جراست میخواستم پایان نامه ام رو توحیطه محیط زیست بردارم شکا کی تونید کمکم کنید؟
‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
من میخوام موضوعم تو حیطه جرایم فرامرزی زیست محیطی باشه اما یه نفر را میخوام راهنماییم کنه نمی خوام بی گدار به آب بزنم بعد توش بمونم تازه ترم جهار هم هستم خیلی برای تصویب عجله دارم
2714
استاد من دکتر مولائی بود من درس اختیاری باهاش حقق محیط زیست گذروندم با باران جان موافقم منابع فارسیش خیلی محدوده بعدش باید حتما یک محیط زیست خونده را هم پیدا کنی مطالبشو برات ساده بگه
خدایا انکه را که عقل ندادی چه دادی ؟؟؟؟
اسم استادم را تو گوگل بزن کلی مقاله داره ببین به دردت میخوره میتونی باهاش و نوشته هاش ارتباط برقرار کنی از نظر سواد که عالی هست دکتر یوسف مولائی
خدایا انکه را که عقل ندادی چه دادی ؟؟؟؟
خودم ترجمه میکنم باران من خیلی پایان نامه ام برام مهمه فقط میخوام یکی موضوع را برام سازماندهی کنه
2706