2726
عنوان

حاملگی هتروتوپیک

2825 بازدید | 7 پست
سلام دوستان وقتی که یک حاملگی داخل رحمی و یک حاملگی خارج رحمی همزمان وجود داشته باشد. حاملگی هتروتوپیک نامیده می شود. معمولا این نوع حاملگی بدنبال استفاده از روش های کمک باروری اتفاق می افتد و بروز آن بدنبال یک حاملگی طبیعی نادر است. تشخیص سریع و درمان این وضعیت بسیار مهم است و می تواند از ایجاد مرگ و میر در این بیماران جلوگیری کند. متاسفانه من بدون استفاده از روش های کمک باروری درگیر این مسئله شدم. آیا شما مورد دیگه ای رو شنیدید؟ در نهایت چطور معالجه شدند؟
دوست عزیزم من تجربه این نوع بارداری رو نداشتم ولی بارداری خارج رحمی داشتم, بعدشم کلی دربارش مطالعه و تحقیق کردم , تو وضعیت تو معمولا با لاپاراسکوپی جنین داخل لوله رو خارج میکنن و جنین داخل رحمی باقی میمونه, خیلی بهتر از خارج رحمیه که کلا بچه رو از دست میدیم
خودت باش! نه تندیسی که دیگران میخواهند.وقتی قالب فکری دیگران می شوی ، زیبا می شوی به چشمشان. اما قبول کن تمام مجسمه ها شکستنی هستند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شاپرک جان من داخل رحمی رو بدلیل تشکیل نشدم قلب با زجر فراوان با شیاف سقط کردم، از روز اول بارداری سمت راست شکمم درد داشت ولی چون جنین داخل رو میدیدند ،می گفتند درد بخاطر باز شدن لگنه. بعد از سقط دردم شدید شد و دکترا سر درگم، تا اینکه تیتر بتای بالا روشن کرد که یه خارج از رحمی هم هست.
2728
خانما کسی دیگه تجربه نداره؟؟؟؟

منم هفته ششم خونریزی دارم تشخیص یه توده 16میلی تو لوله کهاطرافش مایع خونی دیده میشه و یه ساک چهار هفته تو رحم هست فعلا خالیه. بتامم 450بوده. باید دوباره آز و سونو بدم بعد48ساعت... خونریزیمم زیاده