2726
عنوان

تو رو خدا بیاین کمکم دارم سقط میکنم

27169 بازدید | 18 پست
سلام.من باید هفته 9 بارداری باشم ولی شنبه رفتم دکتر و فرستاد سونوگرافی و گفت قلب جنین نمیزنه و از هفته 6 دیگه رشد نکرده دکتر 8 تا قرص میزوپروستول بهم داده که واژینال استفاده کنم یک ساعتی هست استفاده کردم میخواستم ببینم چکار کنم? ورزش? طناب زدن?چی بخورم که کارم به کورتاژ نرسه کمکم کنین
واسه شفای بابام صلوات
هیچ کاری نکن عزیزم الان خودش درداش شروع میشه ولی حتما بعد از اینکه 10 روز خونریزی کردی یه سونوی دیگه برو که چیزی نمونه البته من هم تو هفته 7 این اتفاق برام افتاد من رفتم بیمارستان نیکان بستری شدم خیلی خطرناکه تو خونه این کارو نکن
خدایا شکرت مامان شدم ایشالا همه دوستامم مامان بشن الهی امین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
وای به نظرم خیلی زیاده! من پارسال مجبور به سقط شدم 2 تا دونه بهم داد گفت یکیشو زیر زبونت بزار یکیشو واژینال. صبح گذاشتم ساعت 4 سونو شدم گفت یکمش مونده 2 تا دیگه قرص بهم داد. ولی تا رسیدم خونه اون یه ذره هم افتاد.
خوش باشید...
عزیزم نگران نباش منم هی تو خونه سقط کردم الان شروع میشه کورتازم نکردم فقط باید تحمل داشته باشی من اینقد درد داشتم که پتومو هی گاز میگرفتم پس تحمل کن ایشاا... باز زود زود دامنت سبز بشه گلم
برای شفای مادرم دعا کنین محتاجم
عزیزم تحمل کن باید درد داشته باشی دیگه. من که از ساعت 11 تا 4 بعداز ظهر تو مطب دکتر بودم همونجا درد میکشیدم نمیدونستم چیکار کنم فقط دست شوهرمو میگرفتم فشار میدادم. تقریبا یه جور زایمانه دیگه. انشالله زودی یه نی نی دیگه جاش میاد عزیزم.
خوش باشید...

بچه ها من دیشب رفتم سونو گف از هفته 8رشد نکرده و قلبش تشکیل نشده.هفته 12باید میبودم.الان دارم زعفرون و گلپر دم کرده میخورم.دراز نشست و طناب هم زدم.فایده داره ب نظرتون؟دعا کنید امشب تموم شه بره

2706