2737
2734
سلام، متن سپاس از خدا، تقدیر از پدر، مادر، خواهر، برادر و تشکر از اساتید برای پایان نامه می خوام. لطفا کمک کنید.
خدای من... خدای مهربان من.... خدای بیکران من... سپاس می‌گویم تورا... که مهربانی‌ات بیکران است و وجودت مهربان‌تر از هر چیزی است که آفریده‌ای... خداوندا تو را حمد می‌گویم که فقط تو سزاوار حمد بی‌انتهای منی... شکرگزاریم برای توست... تویی که خدایی‌ات بی حد است و من زبانم محدود.... تو را شکر می‌گویم بابت وجودت که آرامش بخش همه دل‌هاست... اصلاً تو را می‌پرستم بابت همه خوبی‌های نانوشته‌ای که در حقم روا داشتی.... تویی که همیشه و همه جا با من هستی... شکراً لله...
ان الله مع الصابرین....
به پاس تعبیر عظیم و انسانی شان از کلمه ایثار و از خودگذشتگان به پاس عاطفه سرشار و گرمای امیدبخش وجودشان که در این سردترین روزگاران بهترین پشتیبان است به پاس قلب های بزرگشان که فریاد رس است و سرگردانی و ترس در پناهشان به شجاعت می گراید و به پاس محبت های بی دریغشان که هرگز فروکش نمی کند این مجموعه را به پدر و مادر عزیزم تقدیم می کنم با سپاس ازسه وجود مقدس: آنان که ناتوان شدند تا ما به توانایی برسیم... موهایشان سپید شد تا ماروسفید شویم... و عاشقانه سوختند تا گرمابخش وجود ما و روشنگر راهمان باشند... پدرانمان مادرانمان استادانمان تقدیم به پدر مادرمهربانم که هر لحظه وجودم را از چشمه سارپراز عشق چشمانشان سیراب میکنند..... تقدیم به پدر و مادر عزیز و مهربانم که در سختی‌ها و دشوار‌ی‌های زندگی همواره یاوری دلسوز و فداکار و پشتیبانی محکم و مطمئن برایم بوده‌اند. تقدیم به همسرم به پاس قدر دانی از قلبی آکنده از عشق و معرفت که محیطی سرشار از سلامت و امنیت و آرامش و آسایش برای من فراهم آورده است
یا‌ حسین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تقدیم به مقدسترین واژه ها در لغت نامه دلم، مادر مهربانم که زندگیم را مدیون مهر و عطوفت آن می دانم. پدر، مهربانی مشفق، بردبار و حامی. همسرم که نشانه لطف الهی در زندگی من است. برادر و خواهرم همراهان همیشگی و پشتوانه های زندگیم ماحصل آموخته هایم را تقدیم می کنم به آنان که مهر آسمانی شان آرام بخش آلام زمینی ام است به استوارترین تکیه گاهم،دستان پرمهر پدرم به سبزترین نگاه زندگیم،چشمان سبز مادرم که هرچه آموختم در مکتب عشق شما آموختم و هرچه بکوشم قطره ای از دریای بی کران مهربانیتان را سپاس نتوانم بگویم. امروز هستی ام به امید شماست و فردا کلید باغ بهشتم رضای شما را آوردی گران سنگ تر از این ارزان نداشتم تا به خاک پایتان نثار کنم،باشد که حاصل تلاشم نسیم گونه غبار خستگیتان را بزداید. بوسه بر دستان پرمهرتان
یا‌ حسین
2731
از استاد مهربانم، جناب آقای................ که با حسن خلق و فروتنی، زحمت راهنمایی این پایان نامه را بر عهده گرفتند. و از استاد صبورم، جناب آقای............ که زحمت مشاوره این پایان نامه را در حالی متقبل شدند که بدون مساعدت ایشان، این پروژه به نتیجه مطلوب نمیرسید، کمال تشکر و قدردانی را دارم. باشد که این خردترین بخشی اززحمات آنان را سپاس گوید. از مادر مهربانم، پدر عزیزم و خانواده دوستداشتنی ام که در تمام عرصه های زندگی یار و یاوری برای من بوده اندو با حمایت های همه جانبه آنان توانستم این پایان نامه درسی را به اتمام برسانم، سپاسگزاری مینمایم. امیدوارم قادر به درک زیباییهای وجودشان باشم. تقدیم به: خدایی که آفرید جهان را، انسان را، عقل را، علم را، معرفت را، عشق را و به کسانی که عشقشان را در وجودم دمید.