2410
2553
سلام من چند ماه پیش پسرکوچولوم رو از دست دادم. چند ماه زودتر به دنیا اومد. ضربه وحشتناکی بود. هنوز هم هست. اما الان دوباره باردارم. همش می ترسم این دفعه هم نشه. روزها رو میشمارم که جلو برن. کسی تجربه مشابه داشته؟ بیان با هم درد دل کنیم و همدیگه رو کمک کنیم که این روزها بگذره
عزیزم من تجربه زایمان زودرس نداشتم ولی بارداری خارج رحم داشتم منم قبل بارداری میترسیدم دوباره خارج رحم بشه و دوران بارداری هم خیلی استرس داشتم و دوس داشتم زودتر تموم بشه برای همین درکت میکنم ایشالا به سلامتی نی نی تو بغل میکنی اصلا نگران نباش و همه چی رو به خدا بسپار واقعا بهت آرامش میده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم من مامانم بعد از من یه بچه تو 9ماه سقط شد تو شکمش بعدش که برای خواهرم باردار شد همش استرس داشت.رفت دکتر بهش گفت همین استرس بدترین چیزه خیلی سخته ولی تا جایی که میتونی بهش فکر نکن از شوهرت بخواه کمکت کنه

خدایا شکرت...پسر گلم خوش اومدی

2720
عزیزم من سابقه یک زایمان زودرس داشتم درد زایمان گرفتم دکترم نبود گفت برو بیمارستان اتاق مامایی اونجا گفت من مریض زیر 9 ماه قبول نمیکنم برو اورژانس اونجا سونوم کردن نفهمید درد زایمانه احمق گفت چرا بچه ات اینقدر شره نگو چون انقباض داشتم کلافه بود خلاصه بعد از دو روز درد فراوون کیسه آبم پاره شد و دخترمو از دست دادم ولی خدا رو صد هزار بار شکر 1.5 ماه بعد باردار شدم البته حاملگی پر از استرسی داشتم و فکر میکردم اونم نمیمونه ولی با لطف خدا الان دخترم 10 ماهشه انشالله نی نی تو هم صحیح و سالم میاد بغلت
دختر اسفندی قشنگم دوست دارم خدایا شکرت
ممنون دوستان. خیلی بده که بیمارستانا پذیرش نمی کنن. منم رفتم صارم وقتی این اتفاق برام افتاد دکتره دقیقا گفت به ما ربطی نداره برو دکتر خودتو پیدا کن. دکتر خودمم دیروقت شب در دسترس نبود. رفتم بیمارستان دولتی فیروزگر پذیرش کرد که خیلی بد بود پرستاراش اصلا از صندلیشون تکون نمی خوردن. اتاق زایمانش هم فاجعه بود. تازه رزیدنته گیر داده بود خودت یک کاری کردی بچت داره می افته. بدترین شب زندگیم بود. الان همشش فکر می کنم دوباره قراره نشه
منم سه ماه پیش دخترای قشنگمو به خاطر زایمان زودرس ازدست دادم، این ماه دوباره اقدام کردیم، ولی همش به دخترام فکر میکنم و خیلی ناراحتم، دوقلوهام 5 روز تو دستگاه بودن ولی تاب نیوردن، شما چه مدت بعد از زایمانت باردار شدی دوباره؟
2714
من  دو تا بچه تو هفته  بیست و شیش   بخاطر نارسایی دهانه رحم از دست دادم و دوباره بارد ...

خانومی بیا بگو سرکلاژ کردی؟ امپول هپارین میزنی؟ علت زایمانت چی بود؟

خدا جونم ممنون که بازم فرشته هامو بهم برگردوندی.خودت مراقبشون باش
منم سه ماه پیش دخترای قشنگمو به خاطر زایمان زودرس ازدست دادم، این ماه دوباره اقدام کردیم، ولی همش به ...

بیاین از خودتون بگین.

منم ی زایمان زودرس دوقلویی تو هفته 26 داشتم.علتش معلوم نشو.دوقلوهام یکیش سه روز و یکیش دوماه زنده موند.الان میترسم برای بارداری بعدی.یکی میگه فقط سرکلاژ.یکی میگه باید هپارین هم بزنی.

خدا جونم ممنون که بازم فرشته هامو بهم برگردوندی.خودت مراقبشون باش
2706