2410
2553
من تا هفته های قبل بیست پایین بود ، استراحت هم نکردم، چون یه بچه دیگه داشتم هفته 22 دیگه بالا رفته بود
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
جفت من خلفی تحتانی .3 ماه اول استراحت کردم بالا نیومد.الان دیگه تو ماه 4 کم کم راه میرم بیرون میرم ولی نه زیاد.میخوام ببینم باید استراحت کرد تا بیاد بالا.یا فعالیت های روزمره مثل کارای سبک خونه وپیاده روی سبک اشکال نداره. دکترا هر کدوم یک چیز می گن گیج شدم
من تا یک دکتر برای زایمان پیدا کنم 3 تا دکتر عوض کردم.اولی گفت اصلا راه نرو.دومی گفت زیاد سر پا نباش.سومی گفت کار سنگین نکن ولی پیاده روی کم اشکال نداره.کفش مناسب بپوش .
2714
پس کم کم برم بیرون دیگه.پوسیدم .منم سرکار میرم.شوهرم میبره و میاره.ولی خسته شدم اینقدر نشستم تو خونه می خوام بیشتر برم بیرون.مخصوصا که برای نینی خرید کنم یواش یواش
مال منم پایین بود استراحت داشتم نه خیلی زیاد چون دختر کوچیک دارم پله نرو بالا پایین، از کمر خم نشو، نزدیکی نداشته باش بچه بزرگتر بشه میره بالا هفته 16 از من پایین بود هفته 21 رفته بود بالا
:|
2706