2726
دوستان سلام این تایپیک در ادامه تایپیک دوست عزیزم مهسایی جون تاسیس شده. اینجا هم هر کی عضو میشه میخوام خیــــــلی فعال و خیــــــــلی مصمم باشه تا دیگران ازش انرژی و انگیزه بگیرن.یعنی روحیه خیلی مهمههههه بهم دیگه روحیه میدیم اگه لازم شد تنبیه هم میکنیم *** برنده مسابقه مهر 93: مامان سارا با 6کیلو و 200گرم کاهش *** برنده مسابقه آبان 93: پینک با 3کیلو و 700گرم کاهش *** برنده مسابقه دی 93: پینک با 3 کیلو و دویست گرم کاهش هر کس هر روشی انتخاب کنه محترمه و هیچ بحثی هم توش نیست کی ارادشو داره که مصمم و محکم شروع کنه؟؟؟؟ پست های پایین رو حتـــــــــــــــــــماً بخونید... مخصووووصاً قوانین تاپیک رو
روشا ، عشق صورتی مامان
مهم مهم... همه رو بخونید خواهشا: روال کاهشِ وزنِ این تاپیک: 1- بعد از معرفیِ خودتون تا 3 روز اگه فعال بودین اسمتون وارد جدول میشه! کلاً فعالیت هفتگی خیلی خیلی مهمه... جدول هم بر اساس دهه ی وزنی هستش... تلاش کنید تا با وزن کم کردن وارد گروه بالاتر بشید 2- برای کاهش وزن هر کسی هر موقع خواست میتونه واردِ جدولِ دهه های وزنی بشه و همراهیمون کنه، به شرطی که 3 روزِ اول حتما بیاد و همراهمون باشه 3- وزن کشی یکشنبه هر هفته اعلام میشه و نتایج روز دوشنبه در لیست ثبت میشه 4- برای مسابقه ماهانه فقط در زمان اعلام شده عضو میپذیریم... دوستانی که بعد از اون زمان به جمع ما می پیوندن ماهِ آینده که مسابقه ی بعدی شروع میشه میتونن شرکت کنن ضمناً برای تیکر حتما باید وزن کشی رو روز یکشنبه هفته شروع مسابقه انجام بدین مهم مهم مهم : در کنارِ رقابت همدیگه رو تشویق میکنیم و دوست هستیم... تـــــــــــــــــــــــوجه: هر کس یک هفته نیاد و حداقل 2 تا پست نزنه از جدول حذف میشه ، خواهشاً ناراحت نشید... حواستون به حضور و غیابِ هفتگی باشه اگه کسی چند روز نمیتونه بیاد حتما قبلش خبر بده باز تکرار میکنم که هر هفته حضور و غیاب داریم اگه کسی حذف شد و بعد دوباره خواست وارد جدول بشه ازش مجددا استقبال میکنیم
روشا ، عشق صورتی مامان
جدول حضور و غیاب بهمن ماه>>>>> نام .........وزن شروع.......... وزن فعلی ........وزن هدف ......کاهش هفته آخر ________________________________________________________________________________________ گروه 1 دهه ی 50 وزنی ماهی من ...61.0.......53.5.............50.........1.0 مهراسا...........57......55.5............48.........0.0 مامی رونیا .....58.........57............53..........1.0 گلی از بهشت....70......57.8...........50.........1.0 ________________________________________________________________________________________ گروه 2 - دهه ی 60 تینا1363........64............61.............57..........0.0 نبات...............70.........63.1.............56...........0.7 ورونیکا...........84.........63.7.............60...........؟؟؟ تیدا...............65..........64.1.............57...........0.4 نگین .............79........64.8.............57........... ؟؟؟ مهسایی........82.........66.0.............55........... الهام .............74.........66.0........58..........0.0 آفرین .............74.........67.3.............60........... زینب............67.4........67.3............57............؟؟؟ ملیکا..............68..........67.5..............62.........؟؟؟ پینک .............97.........68.3............57..........0.0 مامان سارا.....101....... 68.4..........57..........0.0 نفس...........70.5............68.3............62........0.0 __________________________________________________________________________________ گروه 3 - دهه ی 70 وزنی الهام...........74.5..........72.3............58......... *شادی*......79.0.........79.0...........75.......... __________________________________________________________________ گروه 4 - دهه ی 80 وزنی دلین...........80.0..........80.0............65......... گیتا.............87.0......... 80.4...........60..........0.0 مهشید .......83.7..........80.5...........70..........0.0 ماه تابان......85.0...........82.0...........63........... ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ گروه5:دهه 90 آیدا.................96.........92.6........88.........0.0 سحرناز66......95.6.........90.6..........67.........3.0
روشا ، عشق صورتی مامان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

توصیه های خانم های با اراده که شما به هر کدوم که دوست داشتین عمل کنید: -روش من اینه که روزی فقط یه وعده ی سنگین بعنوان ناهار میخورم صبونه بیسکوییت و یه لیوان شیر شام و میان وعده سبزیجات خام یا آب پز از 8 شب به بعد هم هیچـــــــــــــــــی نمیخورم وقتی گرسنه شدم اول میرم یه لیوان آب میخورم، خیلی وقتا گرسنگی کاذبم با آب خوردن رفع میشه -شب ها برنج میخوردم حذفش کردم صبحانه شیربدون شکرناهارهم هرغذایی که باشه میخورم تنقلات و هله هوله هم حذف شده -ببین به نظر من مهمترین چیز اینه که کامل سیر نشی وقت غذا خوردن یعنی احساس سیری و پر شدن نکنی این خیلی کمک میکنه که لاغر شی بعد بعد از ناهار دیگه فقط تنقلات بخوری اونم نه زیاد در حد ضعف گیری مثلا یه ذره کیک سالاد میوه کافی یا هر چی دوس داری! یعنی شام نخوری اصلا بعد من هر شب یه لیوان چای سبز میخوردم اونم نباید بذاری کلی بمونه تا سرد شه که تاثیرشو از دست میده من یه ربع دمش میکردم و بعد میخوردم همین و خیلی هم از هیکلم راضیم و الانم عادت کردم شام نمیخورم و کم میخورم(کلا من خیلییییی غذا دوست و دله هستماااااا) بعدم تو خونه برا خودت برقص کار میکنی به کارات میرسی همش با تحرک باش لازم نیس رقص خاصی باشه مهم تحرکته هم انرژیت زیاد میشه و شادی هم هیکلت -اینو به اونایی میگم که بچه شیر نمیدن بیاین شبا فقط سالاد بخوریم با یدونه سیب و شیر فک کنم خیلی موثر باشه جای شیرینی جات هم فقط خرما -شیرینی رو حذف کنیدخیلی نتبجه میده برنج ونون هم همون یک کف گیرویک کف دست نون برین سایت دکترکرمانی کالری غذاهارو زده ببینیدخیلی کمکتون میکنه -هر روز 10 دقیقه تردمیل هم برید کافیه...قبلا با همین تردمیل و این زمانِ کم از 71 به 56 رسیدم! در عرض تقریبا 2 ماه -با قاشق مرباخوری و پیش دستی غذا میخوردم پرخوری ما همش زیر سر چشممونه!!!!!! هر چقد قاشق رو بیشتر به سمت دهان ببریم چشم سیرتر میشه!!!!! اگه فقط 5 بار قاشق به سمتِ دهان بره شاید معده سیر بشه اما چشم اصلا راضی نمیشه و میگه "کمه، بیشتر بخور"!!!!!! پس باید چشم رو فریب بدیم... چطوری؟؟؟... با قاشق معمولی حدود 5 قاشق برنج توی پیشدستی میکشیم و با قاشق مرباخوری میخوریم، اینجوری قاشق رو بارها به دهان می بریم... هم معده سیر میشه هم چشم طماع :-)) بعد از 1 هفته که به این روش خوردین وقتی 1 قاشق اضافه بخورین معده درد میگیرید و اصلا نمیتونید پرخوری کنید، چون معده جمع و کوچیک میشه... هر چی بیشتر این روش رو ادامه بدین بهتره... هر هفته حجم برنج رو کم کنید خودتونو از هیچی محروم نکنید، فقط و فقط حجمشو کم کنید -خوردن ناشتا چای سبز یا قهوه خیلــــــــــــــــــــــی اشتها رو کم میکنه -روزی حداقل 6 لیوان بخورید ... یه روشی رو یکی از دوستای خوبم یادم داد که خیلی موثر بوده (حتی از نرم افزار آب خوردن بیشتر) : هر روز صبح 6 لیوان آب می ریزم و روی میز میذارم... هر بار رد میشم یه لیوان یا نصف لیوان میخورم... تا شب تموم میشن، گاهی بیشتر از 6 لیوان هم میخورم... خیلی خوبه -قبل هر وعده نصف گریپ فروت ناشتا 1لیوان آب کرفس یا 2قاشق سرکه سیب با یک قاشق عسل یک استکان آب اشتها رو خیلی کم میکنه به دفعات چای سبز غذا آبپز یا بخار پز ،حبوبات پخته هم خوبه هم بیشتر سیر نگه میداره آب فراوان برای بالا بردن متابولیسم وسم زدایی مصرف سالاد باکلم وبروکلی چون خانواده کلم چربی سوزن - اگر یبوست دارید صبحها یک استکان اب لیمو تازه با اب ولرم بخورید یکه یکه هم چربی سوزه هم وقتی ناشتا میخورید 5 مین بعدش دستشویی هستید شبا هم موقع خواب بخورید لیست رژیم غذایی صبحانه » صبحانه 100 کالری 1- یک فنجان شیر کم چرب + ۲ عدد خرما 2- دو عدد بیسکویت ساقه طلایی + یک فنجان شیر کم چرب 3- یک تخم مرغ آب پز + چای + یک عدد خرما 4- یک کف دست نان تافتون + دو قاشق عسل 5- یک کف دست نان + نصف قوطی کبریت پنیر (۱۵ گرم) 6- یک و نیم کف دست نان + یک قاشق مرباخوری عسل یا مربا » صبحانه 150 کالری 1- یک عدد بیسکویت + یک فنجان شیر کم چرب + یک عدد تخم مرغ آبپز 2- یک لیوان آب پرتقال طبیعی + یک کف دست نان لواش + یک قاشق چایخوری پنیر 3- یک کف دست نان + یک قوطی کبریت پنیر + خیار و گوجه 4- چای + 1 قاشق چایخوری شکر + یک کف دست نان + نصف قوطی کبریت پنیر + یک عدد گردو 5- یک عدد تخم مرغ آبپز + یک کف دست نان 6- دو عدد بیسکویت + چای یا قهوه + یک عدد تخم مرغ آبپز 7- یک کف دست نان + 1 قاشق چایخوری کره + یک قاشق چایخوری مربا یا عسل 9- یک لیوان شیر + یک برش کیک ساده 10- یک و نیم کف دست نان + نصف قوطی کبریت پنیر 11- یک و نیم کف دست نان + یک قاشق غذاخوری عسل » صبحانه 200 کالری 1- یک کف دست نان + یک عدد تخم مرغ نیمرو 2- یک کف دست نان + چای + 1 قاشق چایخوری شکر + نصف قوطی کبریت پنیر + یک عدد گردو 3- یک لیوان شیر + 1 قاشق چایخوری عسل + یک عدد موز 4- یک قاشق چایخوری کره + 3 قاشق چایخوری مربا + یک کف دست نان 5- دو کف دست نان + 30 گرم پنیر 6- یک و نیم کف دست نان + یک تخم مرغ آب پز + یک قاشق چایخوری عسل 7- یک عدد تخم مرغ آبپز + یک کف دست نان + چای + 1 قاشق غذاخوری شکر » صبحانه 250 کالری 1- یک قوطی کبریت پنیر + گوجه فرنگی + 2 کف دست نان بربری + یک گردو 2- یک کف دست نان + یک عدد تخم مرغ نیمرو + چای » صبحانه 300 کالری 1- دو کف دست نان + یک قوطی کبریت پنیر + یک لیوان شیر 2- دو کف دست نان تافتون + 1 قاشق چایخوری کره + یک قاشق عسل + چای » صبحانه450 کالری 1- یک تخم مرغ نیمرو + دو کف دست نان سنگک + یک لیوان چای شیرین + یک سیب ۲- یک لیوان شیر + دو قاشق غذاخوری عسل + 1 قاشق چایخوری کره + دو کف دست نان ۳- شش قاشق چایخوری خامه + چای +دو قاشق چایخوری شکر + دو کف دست نان لیست غذای میان وعده با کالری مشخص » میان وعده 50 کالری 1- یک میوه متوسط 2- چهار عدد سیب کوچک 3- یک تکه کوچک شکلات کاکائویی 4- یک برش کوچک هندوانه » میان وعده 100 کالری 1- یک لیوان شربت آلبالو 2- یک میوه متوسط + چای + یک عدد خرما 3- یک میوه متوسط + چای + یک حبه قند 4- یک میوه بزرگ 5- انجیر خشک 4 عدد 6- شکلات مغز دار 4 عدد 7- کشمش 60 عدد + خرما 2 عدد 8-پسته 15 عدد 9- بستنی وانیلی 50 گرم » میان وعده 200 کالری 1- بستنی طعم دار یک ظرف کوچک 2- شکلات مغزدار 7 عدد 3- یک شکلات کاکائویی 40 گرمی 4- بیسکویت سبوس دار 4 عدد 5- بستنی شیری ساده یک عدد + کشمش 15 عدد ناشتا و عصرانه 50 کالری: 1- یک میوه کوچک-50ک 2- سیب ترش کوچک 4 عدد50ک 3- شکلات کاکائویی 10گرم-50ک 4- هندوانه یک قاچ ناشتا و عصرانه 100 کالری: 1- شربت آلبالو یک لیوان-100ک 2- میوه + چای + یک عدد خرما-100ک 3- میوه + چای + یک حبه قند100ک 4- میوه یک عددبزرگ-100ک 5- انجیر خشک 4 عدد-100ک 6- شکلات مغز دار آناتا 4 عدد-100ک 7- کشمش 60 عدد یا 30 گرم+خرما 2 عدد متوسط-100ک 8-پسته 12 عدد درشت9- بستنی وانیلی 50 گرم ناشتا و عصرانه 150 کالری: خرما پنج عدد +چای-150ک ناشتا و عصرانه 200 کالری: 1- بستنی(یک لیوان کوچک)-200ک 2- شکلات مغز دار آناتا 7 عدد-200ک 3- یک شکلات کاکائویی 40گرمی- 4- بیسکویت دیجستیو 4 عدد 5-بستنی عروسکی میهن یک عدد+کشمش 15 عدد-200ک ناشتا و عصرانه ۲۵۰ کالری: شکلات یک عدد متوسط(50گرم)-250ک
روشا ، عشق صورتی مامان
2728
منم هستم گیتا جوووون من فقط شکمم بزرگه ...باید کوچیکش کنم اما مشکل اصلیم اینه که یا خانه مادرم هستم یا همسرم شبا خونس که شام باید مفصل باشه ...
به عروس کوچولوی منم رای بدید :: http://photo.ninisite.com/Showphoto.aspx?vid=2015022608422260830
من تا الان وزن کشی نکردم ...یعنی تازگیا چون پسرمو از شیر رفتم شکمم یدفعه بزرگتر شد قبلا بود اما خیلی مشخص نبود الان خیلی اذیتم میکنه ..میخوام تا عروسی داداشم ابش کنم
به عروس کوچولوی منم رای بدید :: http://photo.ninisite.com/Showphoto.aspx?vid=2015022608422260830
در کنار همه روش هایی که برای لاغری استفاده می کنید این روش را امتحان کنید و اثرشو ببینید. حداقل گیاهیه و ضرر نداره دوستان عزیزم عرق گیاهی 5 گیاه لاغری ترکیب 5 عرق چربی سوز از جمله عرق کرفس. شوید. زیره. مرزه و ... هسا که زیر نظر مشاور تغذیه ترکیب می شود مشتری های زیادی داشتم که راضی بودند و حتی در 10روز 1 کیلو کم کردند که خودم هم انتظار نداشتم مزیت این عرق 1 عرقیات سنتی هست 2 ترکیب 5 عرق چربی سوز است 3 زیر نظر مشاور تغذیه با هم رکیب می شوند یکی از مشتری ها به علت راضی بودن در حال حضر تمام فامیل مشتری شدند و می گویند هم کاهش اشتها داریم و هم کاهش وزن حداقل دوره مصرف 1 ماه است ارسال هم به سراسر کشور رایگان هست در ضمن عرقیات باغ گلها تمام عرقیات را به صورت سنتی در باغ تولید می کنه. برای اطمینان به این لینک سر بزنید http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=512577&PageNumber=1 ارسال به سراسر کشور رایگان 09174444261 - یا زنگ بزنید و یا اس ام اس بدید تا زنگ بزنم
2706