2726
همیشه که نباید غیبتشونو کنیم.یه بارم کارای خوبشونو بگیم.
خداجون مرسی که خوشبختیمون کامل شد. برای سالم به دنیا اومدن دخملم برام دعا کنید. مرسی. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
وقتی پسر اولمو باردار شدم( هنوز آزمایش نداده بودم) از جلوی تخت تا روی اپن آشپزخونه گل رز گذاشت و روی اپن یه انگشتر بود و یه دسته گل با یه کارت با این نوشته: میدونم که مادری! اومدن نی نی مبارک. انقد از خودش مطمئن بود
خیلى چیزا بوده الان اینا یادم میاد یه بار که واسه سالگرد ازدواجمون یه متن خیلى قشنگ رو تو روزنامه واسم چاپ کرده بود بعد إصرار که برو فلان روزنامه رو بخر، یه بارم یه تولد سورپرایز واسم گرفته بود که خیلى خوب بود
لبخند تو خلاصه ى خوبی هاست .....
وقتی ناراحتم تا موضوع ناراحتیم رو.نفهمه و برطرف نکنه ول کن ماجرا نیست یعنی اگه من اخمام تو هم باشه داغون میشه
وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
کارای رمانتیکش خیلی زیادن!!!!!!!!!! نصفش یادم رفته! مثلا همیشه دوس داره لباسامون با هم ست باشه! تمام سالگردهای ازدواج سوپرایزم کرده! بی مناسبت کادو میخره حتی یه چیز کوچیک! مثلا من یه دستگاه منگنه خیلی کوچولو داشتم از دوران ابتدایی، کیان خرابش کرد... کل شهرو گشته بود تا برام پیدا کردش و خرید... یعنی هنگ کرده بودم. همچین شوهر نمونه ایه!
شوهر من یه بار شکل رد پا روی برگه های روزنامه کشید و برش زد وتمام فرشارو جمع کرد از جلوی در خونه تا اتاق رد پا ها رو چسبونده بود تا میرسید به کمد بعد با کلی فلش کاغذی که روی در و طبقه های کمد چسبونده بود میرسیدم به کادوم که یه جفت گوشواره بود خیلی بهم چسبید کلا شوهر من کادو و گل زیاد میخره واسم یه کتابخونه داریم تو اتاق که تمام گلهایی که از شب خواستگاری تا حالا برام خریده برچسب زدم وتاریخ نوشتم اونجا نگه میدارم پر شده دیگه
فقط خدا....
چقدر حالم خوبه.خسته شدم از بس تو نی نی سایت همه اومدن از بیشعوری و کارای زشته شوهراشون حرف زدن.بابا زندگی این حسای خوبم داره.
خداجون مرسی که خوشبختیمون کامل شد. برای سالم به دنیا اومدن دخملم برام دعا کنید. مرسی. 
2706