2737
2734
سلام. بچه ها من قبل از بارداریم دیابت داشتم یعنی حدود پانزده سال هست که دیابت نوع یک دارم و انسولین تزریق میکنم . الان هفته 9بارداری هستم. یه سوال دارم تو رو خدا هر کی اطلاعات داره کمکم کنه دارم از نگرانی سکته میکنم. دیشب من بر اثر خواب آلودگی و خستگی انسولین قبل از خوابم رو اشتباهی زیاد تزریق کرده بودم که نصف شب دچار افت شدید قند خون و تشنج شده و توی خواب بیهوش شده بودم خوشبختانه همسرم موقع تشنج از حالات و علایمی که داشتم زود متوجه شد و به دادم رسید. ولی با این حال حدود 45دقیقه هوشیاری ام رو ازدست داده بودم. الان حالم خوبه ولی همش به فکر بچه ام هستم. نگرانم که این افت قند خون و بیهوش شدنم واسه جنین آسیب رسونده باشه. کسی در این مورد اطلاعات داره و میتونه کمکم کنه? حالا من چیکار کنم? خیلی می ترسم که بچه ام ناقص و دچار آسیب مغزی شده باشه. تو رو خدا اگه میدونید راهنماییم کنید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه موقع بارداری بی هوش بشی باید بری سونو و از سلامت جنین مطمین بشی. البته به احتمال زیاد مشکلی نیست ان شاالله
گاهى دلم مى خواد يكى بغلم كنه و بگه:" ميدونم سخت ميگذره ، ولى ايشالا حالت خوب ميشه. بيا اين شكلات، اينم شيش مليون دلار پول"  
2728
یکی از آشناهای ما تشنج کرده بود و بیهوش شده بود تقریبا ۱ساعت طوری که زبونشو گاز گرفته بود و تمام دهنش پر خون شده بود و حتی ۲روزم بستری بود د ، الان بچش بدنیا اومده و ۱۰ماهشه وکاملا سالمه
2738
سلام بچه ها...من به خاطر اون مشکلی که گفته بودم امروز رفتم دکترم ویزیت کرد و خودش توی مطبش سونو گرافیم کرد گفت خداروشکر مشکلی نیست فعلا قلب جنین میزنه ولی گفت سن حاملگیت توی سونو کمتر نشون میده. گفت سونو 7هفته نشون میده در حالیکه با احتساب آخرین قاعدگی هفته 9باید باشم. خیلی دعوام کرد و گفت از این به بعد خیلی باید احتیاط کنی و بیشتر مواظب خودت باشی. گفتم بهتون خبر بدم . ببخشید اگه نگرانتون کرده بودم. ایشالاه که به قول دکتر چیزیم نشده و خدا کنه از این به بعد هم مشکلی واسه جنین پیش نیاد. در ضمن از همه کسایی که راهنماییم کردن و به نوعی بهم قوت قلب دادن ممنونم.