2726
عنوان

دختر نازم دیروز 6 ماهش تموم شد و...

530 بازدید | 22 پست
6 ماه پیش یه چنین روزی خدا بهم یه فرشته هدیه کرد ...دختری که به لطف قدمش خدا بهم نام مادر نهاد ... امروز با عمه اش بردیمش واکنسش رو زدیم و الان هم اروم خوابیده ...خیلی حس خوبیه خیلی خدایا به تمام کسایی که منتظر یه نی نی سالم و صالح عطا کن بگین الهی آآآآآآآآآآمین این هم عکس عشق من آپلود عکس
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چیه شیوااااااااا خووووو ذوق دارم دیگه غذای کمکیش رو از فردا میخوام شروع کنم
2728
نبات
خخخخ نوشین، آخه دلم برات سوخت از حالا به بعد کارت خیلی سخت تر میشه میشینه؟ از در و دیوار و مبل دست میگیره راه بره؟
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
حالا چرا با عمه ش ؟ خخ
نبات هنوز که خوابیده ولی ظهر یه کم گرم شده بود یه کم دمای خونه رو اوردم پایین بهتر شد ... مزکر بهداشت بردمش گفت 15 قطره استامینوفن هر 6 ساعت بدم قبلا هر 4 ساعت میداد اصلا تب نمیکرد به نظرتون همون 4 ساعت بدم بهتر نیست ؟ شیوا خیلی ذوق داررررم اخه بعد از 10 سال واقعا حس خوبیه
2706