2733
2734
سلام دوستان من آخرای هفته 25 هستم شاغلم و تحرکم هم دارم چند روزیه در ناحیه تحتانی شکمم نزدیک به قسمت بالای اندام تناسلی درد شدیدی دارم حس میکنم بچم اومده پایین البته الان زوده نباید به این زودی بیاد پایین دردش طوریه که درست نمیتونم راه برم تا نوبت دکترم هم چند روز مونده لطفأ راهنمایی کنید ممنون میشم
به نظرم دکتر برو و معاینه بشو. اگر تشخیص انقباض بده باید بیشتر استراحت کنی و نزدیکی نداشته باشی و احتمالا قرص بخوری البته بعید میدونم مال شما انقباض باشه
♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ خـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــداونـدا مـــرا آن ده که آن بـــــــه ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه استخونش درد داره کاملا طبیعیه و مربوط به نی نی هست که رشد میکنه و فشار میاره و تا آخر بارداری هم درد هست
گاهى دلم مى خواد يكى بغلم كنه و بگه:" ميدونم سخت ميگذره ، ولى ايشالا حالت خوب ميشه. بيا اين شكلات، اينم شيش مليون دلار پول"  
2731
من خودم برای هر مسئله حتی کوچیک سریع پیش دکتر میرفتم البته کار درستی نبود
♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ خـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــداونـدا مـــرا آن ده که آن بـــــــه ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥
سلام منم دارم خیلی شدید بیشتر موقع استراحت و دراز کشیدن بخصوص شبا که تحملش سخته. همه میگن طبیعیه قبلا که دردش کم بود دکترم گفتش زیاد نزدیکی نداشته باش و عمیق هم نباشه. ولی همسرم هفته ای یه بارو میخاد و اذیت میشم نمیدونم چکارکنم
2738
منم فردا 7 ماهم تموم میشه الان دو روزه صبحها که میخام برم سر کار و پسرمو اماده میکنم که ببرم مهد چون تند تند کارامو میکنم زیر دلم احساس فشار دارم.دیروز رفتم بیمارستان نوار قلب جنین ازم گرفت گفت مشکلی نیس ولی من چون پسرمو 34 هفته زایمان شدم خیلی میترسم این یکی هم زود بیاد امروزم میرم سونو با اینکه دکتر خودم واسه 11 بهمن سونو نوشته ولی طاقت ندارم دکترم خیلی ریلکسه