2726
عنوان

چند روز بعد از نزدیکی می تونیم بفهمیم که بارداریم؟‌

| مشاهده متن کامل بحث + 378677 بازدید | 113 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام ب تموم مادرای آینده...من تا حالا مطالب سایتتون رو میخوندم ولی امروز خودمم عضو شدم منم دوس دارم ب زودی مامان شم شما ک دلتاتون خیلی پاکه ب منم دعا کنید
الهی و ربی من لی غیرک...
2728
سلام
خداوندا التماست میکنم دیدن این لحظه ناب را به تمام مادران جشم انتظار نصیب کن. خداونداهر جه شکرت کنم کفایت نمیکند. به من حقیر لیاقت نگهداری از امانتی که بهم بخشیدی رو بده!!!! حسرت فرزند را به دل هیچ خانواده ای نزار. خدایا با تمام حقارتم در برابر عظمت بی پایانت سر تعظیم فرود میاورم و با تمام وجودم میگم شکرت شکرت شکرت
انشاالله که به زودی مامان می شی وروجک جان
خداوندا التماست میکنم دیدن این لحظه ناب را به تمام مادران جشم انتظار نصیب کن. خداونداهر جه شکرت کنم کفایت نمیکند. به من حقیر لیاقت نگهداری از امانتی که بهم بخشیدی رو بده!!!! حسرت فرزند را به دل هیچ خانواده ای نزار. خدایا با تمام حقارتم در برابر عظمت بی پایانت سر تعظیم فرود میاورم و با تمام وجودم میگم شکرت شکرت شکرت
سلام دوستای گلم من بچم سه ماهی هس بدنیا اومده اولش همون روز اول که پریودم عقب افتاد بی بی چکم + شد تا آز خون بدم هم هی تست میکردم همش هم+ بود خط تیره از ماه دوم رو شکمم ظاهر شد و دیدم تا ماه نه هم همینجوری بالا رفت تا ماه نه به زیر س ی نه هام رسید و الانم مونده و نرفته.انشاءالله که منتظرای نینی همگی به مراد دلشون برسن الان تو دوره شیر دهی نزدیکی داشتم قرص اورژانسی تو این ماه دو بار مصرف کردم اولیش برای یه وسواس الکی و اعتماد نداشتنن به ک.ا.ن.د.م دومی هم ضروری بود دیگه (خخخ)اما بشدت سرگیجه و سردرد دارم یه بار دکتر داروخونه بهم گفت مصرف زیاد قرص اورژانسی تاثیر معکوس میزاره من نمیخااااااااااااااام شیر به شیر بچه دار شم چکاری کردیماااااااااااا
2706