2703
2553
عنوان

ملتی هستیم که...

856 بازدید | 45 پست
ﻣﻠﺘﻲ ﻫﺴﺘﻴﻢ ﻛﻪ ﻣﻌﻠﻮﻡ ﻧﻴﺴﺖ... ﻣﺨﺎﻃﺐ ﺩﺍﺭﻥ ... ﻳﺎ ﻣﺨﺎ "ﺗﺐ" ﺩﺍﺭﻥ!!! ****************** ملتی هستیم که فقط تو ترافیک پشت همیم... ****************** ملتی هستیم فارسی حرف میزنیم عربی دعا میکنیم انگلیسی نسخه میدیم ترکی تصمیم میگیریم ولری عمل میکنیم واسه همین همه دنیا تو کار ما موندن!!! ******************* پدر ژپتوی عزیز سلام! خواستم بدونید من در کشوری زندگی می کنم که توی اون «دماغ مردم» هر روز کوچیکتر و «دروغ هاشون» هر روز بزرگتر می شه !!! ******************* در کشوری زندگی میکنم که: قیمت ویندوز سِوِن = ۳ هزار تومن قیمت ماست سون = ۹ هزار !!! ****************** در کشوری زندگی میکنیم که وقتی به فرودگاه میرویم می پرسیم پرواز ساعت" ۱۷" ساعت چند پرواز خواهد کرد؟ شارژ ۲ هزاری چنده؟! اتوبوس ساعت ۱۲ چند حرکت میکنه؟! ******************* من در کشوری زندگی میکنم که شعار مردمش مرگ بر آمریکاست اما تنها آرزویشان یکبار دیدن آمریکاست!!!
م. ****پیام محمد رضا شاه ازبهشت؛؛؛؛ سلام برملت ایران،،، چه خبر؟؟؟؟ دین وایمانتون برقراره؟؟؟؟؟ فاحشه ها ازخیابان جمع شدن؟؟؟ دیگه زندنها خالی شده؟؟؟؟ جوان هاتون روشکنجه نمیدن؟؟؟ الان دیگه آب وبرق مجانیه؟؟؟ بنزین لیترى 1 ریال بود حالا لیتری چنده فقط نگی هزار تومان که اصلا باورم نمی شود مگه میشه ده هزار برابر شده باشه؟؟؟؟ پوله نفت میاد به حسابتون ؟؟؟ بدونه ویزا میتونید برید آمریکا؟؟ دلار هنوز 68ریاله؟؟ مشکله اعتیاد ریشه کن شد،؟؟؟ دیگه همه حجابو رعایت میکنن؟؟؟ میگفتین بگذرد این روزگارتلخ تر اززهر،،، حالاروزگارچون شکرتون اومد،، دیو رفت ! امیدوارم فرشته ها هواتون رو داشته باشن .. قبرستونا که زمان من پرشده بود الان دیگه خالیه؟؟؟ عربها هنوزم ازتون حساب میبرن وهنوزم آقای خلیج فارسین؟؟؟ من هم بدنیسم..اولش وضعم خوب نبودولی انقدر گفتید خدابیامرزتت رفتم بهشت........

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714
ﺳﻼﻣﺘﯽ ﺟﻬﻨﻤﯽ ﮐﻪ : ﺟﻨﯿﻔﺮ ﺩﺍﺭﻩ ... ﻗﯿﺼﺮ ﺩﺍﺭﻩ ... ﺩﺧﺘﺮ ﺑﺪ ﺣﺠﺎﺏ ﺩﺍﺭﻩ ... ﺟﻌﻔﺮ ﭘﻨﺎﻫﯽ ﺩﺍﺭﻩ ... ﻣﻬﺴﺘﯽ ﻭ ﻫﺎﯾﺪﻩ ﺩﺍﺭﻩ ... ﮐﻮﺭﺵ ﺑﺰﺭﮒ ﺩﺍﺭﻩ ... ﺁﻧﺠﯿﻼ ﺟﻮﻟﯽ ﺩﺍﺭﻩ ... ﻣﺎﻫﻮﺍﺭﻩ ﺩﺍﺭﻩ ... ﺍﯾﻨﺘﺮﻧﺖ ﺑﺪﻭﻥ ﻓﯿﻠﺘﺮ ﺩﺍﺭﻩ ... ﻓﯿﺴﺒﻮﮎ ﺩﺍﺭﻩ ... ﻭ ﮐﻠﯽ ﭼﯿﺰﺍﯼ ﺩﯾﮕﻪ ... بیخیاله ﺑﻬﺸﺘﯽ ﮐﻪ ﺗﻮﺵ : ﺳﻠﺤﺸﻮﺭ ﺩﺍﺭﻩ ... ﮔﺸﺖ ﺍﺭﺷﺎﺩ ﺩﺍﺭﻩ ... 20:30 ﺩﺍﺭﻩ ... ﺍﯾﻨﺘﺮﻧﺖ ﺣﻼﻝ ﺩﺍﺭﻩ ... بشار اسد ﺩﺍﺭﻩ ... ﮐﻤﯿﺘﻪ ﻣﻨﺸﻮﺭﯼ ﺩﺍﺭﻩ ... ﺳﺎﻧﺪﯾﺲ ﺩﺍﺭﻩ ... جهنمی که آدماش مست باشن بهتر از بهشتیه که آدماش پست باشن ﺟﻬﻨﻤﯿﺎ ﺩﺳﺘﺎ ﺑﺎﻻ 
کورش بزرگ میگوید: در سرزمینی که ابرها میگذرند بی آنک ببارند بی شک ظلم عظیمی صورت گرفته است... امام رضا(ع): هرگاه حاکمان دروغ بگویند باران نمیبارد. میزان الحکمه3 ص 286 ((منتشر کنید تا بیدار بشیم))
کورش بزرگ میگوید: در سرزمینی که ابرها میگذرند بی آنک ببارند بی شک ظلم عظیمی صورت گرفته است... امام رضا(ع): هرگاه حاکمان دروغ بگویند باران نمیبارد. میزان الحکمه3 ص 286 ((منتشر کنید تا بیدار بشیم)) نه بابا !!! همش تقصیر این بدحجاباس و ساپورت هاو موهای بلوونده بللللللللله !
2706