2737
2734
عنوان

پیام های وایبری

371 بازدید | 20 پست
سلام دوستان بیاین پیام های قشنگ و جالبی که توی وایبر براتون میاد اینجا بذارید تا همه استفاده کنن مرسییییییییی
امام حسین (ع): رستگـار نمی شوند مـردمـى که خشنـودى مخلـوق را در مقـابل غضب خـالق خریدنـد.
خیلی جالبه اگه تو گروهی هستین براشون بفرستین ﻣﺘﻮﻟﺪﯾﻦ ﺑﭽﻪ ﻫﺎﯼ ﮔﺮﻭﻩ 1- ﻓﺮﻭﺩﯾﻦ= مامان ﮔﺮﻭﻩ 2- ﺍﺭﺩﯾﺒﻬﺸﺖ= ﻋﺰﯾﺰ ﮔﺮﻭﻩ 3- ﺧﺮﺩﺍﺩ = ناز ﮔﺮﻭﻩ 4- ﺗﯿﺮ= ﺩﻭﺳﺖ ﺧﻮﺏ ﮔﺮﻭﻩ 5- ﻣﺮﺩﺍﺩ= حراست گروه 6- ﺷﻬﺮﯾﻮﺭ= مهربونه ﮔﺮﻭﻩ 7- ﻣﻬﺮ= نخودی ﮔﺮﻭﻩ 8- ﺁﺑﺎﻥ= ﻓﻌﺎﻝ ﮔﺮﻭﻩ 9- ﺁﺫﺭ = فرشته ﮔﺮﻭﻩ 10- ﺩﯼ =با حال گروه 11- ﺑﻬﻤﻦ = عشق ﮔﺮﻭﻩ 12- ﺍﺳﻔﻨﺪ = ﮔﻞ ﮔﺮﻭﻩ .
امام حسین (ع): رستگـار نمی شوند مـردمـى که خشنـودى مخلـوق را در مقـابل غضب خـالق خریدنـد.
رو دستم تقلب نوشتم رفتم سر جلسه یه دفه مراقبه اومد بالای سرم گف داری چیکار میکنی??منم گفتم دارم دعا میکنم خدا کمکم کنه!! گف پس اینا چیه رو دستت?!?!? منم یه نگا کردم گفتم: وای باورم نمیشه خدا جوابارو بهم رسوند!!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سـلام بچـه ها من شایـد بـه خاطـر کریسمـس یـه چند روزی بـرم آرژانتین ، فعـال نباشم . . . . . اگـه کارم داشتـید بیایـد پایین مـیدون آرژانتیـن تهـران…. اونـجا عروسک بابانوئـل بـساط کـردم !!! ^_^
2731
ﺩﻭﺗﺎ ﺩﺳﺘﺎﺷﻮ ﻣﺸﺖ ﮐﺮﺩ ﺟﻠﻮﻡ ﮔﺮﻓﺖ ﻭ ﮔﻔﺖ : ﺍﮔﻪ ﺑﮕﯽ گل ﮐﺪﻭﻣﻪ ﻣﯿﻤﻮﻧﻢ ...!!! ﭼﻪ ﺍﻧﺘﺨﺎﺏ ﺳﺨﺘﯽ ﺑﻮﺩ ... ﺗﺮﺱ ﺍﺯ ﺩﺳﺖ ﺩﺍﺩﻧﺶ ﺗﻤﺎﻡ ﻭﺟﻮﺩﻣﻮ ﻓﺮﺍ ﮔﺮﻓﺘﻪ ﺑﻮﺩ ... ﺑﺮﺍﯼ ﺍﺯ ﺩﺳﺖ ﻧﺪﺍﺩﻧﺶ ﻣﺤﮑﻢ ﺯﺩﻡ ﭘﺸﺖ ﺩﺳﺖ ﭼﭙﺶ !!! ﻭ ﮔﻔﺘﻢ ﺍﯾﻦ ﮔﻠﻪ ...!!! ﺩﺳﺘﺸﻮ ﺑﺎﺯ ﮐﺮﺩ ...گل بود،،،،، ﺍﺷﮑﺎﻡ ﺟﺎﺭﯼ ﺷﺪ ﺭﻭﯼ ﮔﻮﻧﻪ ﻫﺎﻡ ... ﺣﻮﺍﺳﺶ ﻧﺒﻮﺩ،ﻭﻗﺘﯽ ﺑﺎ ﺩﺳﺖ ﺭﺍﺳﺘﺶ ﺍﺷﮑﺎﻣﻮ ﭘﺎﮎ ﮐﺮﺩ ... ﻓﻬﻤﯿﺪﻡ تو ﺩﺳﺖ ﺭﺍﺳﺘﺶ ﻫﻢ گل بود!!!!!! آنکه تو را میخواهد!!!! به هر بهانه ای میماند!!!!!!
👩👸دوتا جاری بود که شوهراشون کویت کار میکردن،👮👨 قبلنا هم کسی که کویت کار میکرد دو،سه سالی یه بار می اومد. خلاصه... جاری اولی👸 هرچی پول💶 شوهره میفرستاد خرج خودش میکرد وخوب میخورد 🍗🍚🍹🍎🍇 وخوب می پوشید 👗👠👜 وخوب می گشت 🚗✈ وای که چه زن زیبایی، جاری دومیه👩 هرچی پول💶 شوهره میفرستاد خرج خونه🏡 وبچه هاش 👦👧 میکرد وای که چه خونه زندگی و بچه هایی. خلاصه... سه سال میگذره و شوهرا ازکویت میان✈ شوهراولیه👨 وقتی میاد میبینه چه زن👸 خوشکلو نازی داره باخودش میگه حیف این زن که تو همچین خونه و زندگیو محله ای باشه هر چی پول أورده بود خرج خونه وسیله میکنه واسه زنش... شوهر دومیه👮 وقتی میرسه میبینه عجب خونه و زندگی چه بچه هایی باخودش میگه حیف این خونه و زندگی که همچین زن👩 زشت و بی کلاسی توش باشه هرچی پول اورده خرج طلاق و ازدواج مجددش کرد..👨👰 👩😠😢 👇👇👇👇 نکته آموزشیش اینه که وقتی ما زنا👩👸👵 به خودمون اهمیت بدیم همه موجودات، کاینات وطبیعت هم به ما اهمیت میدن👌 💐🌿🌹🌿 از قدیم گفتن :زنی که خرج داره ارج داره😜😜 کپی واجب
عشقم فقط و فقط امیر حسین جون خوشگلمه پسرم عاشقتممممممممم
ﻣﺎﻩ ﺗﻮﻟﺪﺗﻮﻥ ﻭ ﺭﻭﺯﺵ ﺭﻭ ﮐﻨﺎﺭ ﻫﻢ ﺑﺰﺍﺭﯾﻦ ﺟﻮﺍﺑﻬﺎ ﺭﻭ ﮐﺎﻣﻨﺖ ﮐﻨﯿﺪ ﯾﻪ ﮐﻢ ﺑﺨﻨﺪﯾﻢ ... ﺟﻮﺍﺏ ﺑﺪﯾﻦ ﺟﻮﺍﺍﺍﺍﺍﺍﺍﺍﺍﺏ ﻓﺮﻭﺭﺩﯾﻦ : ﯾﻪ ﺣﻤﺎﻝ ﺍﺭﺩﯾﺒﻬﺸﺖ : ﻫﻤﺴﺎﯾﻤﻮﻥ ﺧﺮﺩﺍﺩ : ﯾﻪ ﮔﺪﺍ ﺗﯿﺮ : ﯾﻪ ﮔﻮﺳﻔﻨﺪ ﻣﺮﺩﺍﺩ : ﺑﻘﺎﻝ ﺳﺮ ﮐﻮﭼﻪ ﺷﻬﺮﯾﻮﺭ : ﯾﻪ ﻗﺼﺎﺏ ﺳﯿﺒﯿﻠﻮ ﻣﻬﺮ : ﺍﻻﻏﻪ ﺁﺑﺎﻥ : ﯾﻪ ﺑﯿﻤﺎﺭ ﺭﻭﺍﻧﯽ ﺁﺫﺭ : ﯾﻪ ﺍﺣﻤﻘﯽ ﺩﯼ : ﺍﺳﺘﺎﺩﻡ ﺑﻬﻤﻦ : ﯾﻪ ﻣﯿﻤﻮﻥ ﺍﺳﻔﻨﺪ : ﯾﻪ ﮐﻮﺗﻮﻟﻪ ﭼﺎﻕ 1 ﺯﺩ ﺗﻮ ﺳﺮﻡ 2 ﻓﻬﻤﯿﺪ ﺩﻭﺳﺶ ﺩﺍﺭﻡ 3 جفت پا اومد تو صورتم 4 ﺑﻬﻢ ﭘﯿﺸﻨﻬﺎﺩ ﺩﻭﺳﺘﯽ ﺩﺍﺩ 5 ﻋﺎﺷﻖ ﻣﻦ ﺷﺪ 6 ﺑﺎ ﻣﻦ ﺩﻋﻮﺍ ﮐﺮﺩ 7 ﻣﻨﻮ ﺑﻐﻞ ﮐﺮﺩ 8 ﮔﻔﺖ ﺑﯿﺎﻡ ﺧﻮﻧﺘﻮﻥ؟ 9 ﺑﻪ ﻣﻦ ﮔﻞ ﺩﺍﺩ 10 ﻣﻨﻮ ﮔﺎﺯ ﮔﺮﻓﺖ 11 ﺑﻪ ﻣﻦ ﭘﯿﺸﻨﻬﺎﺩ ﺍﺯﺩﻭﺍﺝ ﺩﺍﺩ 12 ﺑﺮﺍﻡ ﻫﺪﯾﻪ ﺧﺮﯾﺪ 13 ﺑﻪ ﻣﻦ ﭼﺸﻤﮏ ﺯﺩ 14 ﺑﺎ ﻣﻦ ﺭﻗﺼﯿﺪ 15 ﻣﻨﻮ ﻋﺎﺷﻖ ﺧﻮﺩﺵ ﮐﺮﺩ 16 ﺑﻪ ﻣﻦ ﮔﻔﺖ ﻧﯿﻤﻪ ﮔﻤﺸﺪﻣﯽ 17 ﻣﻨﻮ ﺑﻮﺳﯿﺪ 18 ﺑﻬﻢ ﻧﺎﻣﻪ ﺩﺍﺩ 19 ﻣﻨﻮ ﺗﺤﺴﯿﻦ ﮐﺮﺩ 20 ﺑﻪ ﻣﻦ ﮔﻔﺖ ﻋﺰﯾﺰﻡ 21 ﺍﺯ ﻣﻦ ﺳﻮﺍﺭﯼ ﮔﺮﻓﺖ 22 ﺑﻪ ﻣﻦ ﮔﻔﺖ ﺟﻮﻭﻭﻭﻭﻭﻭﻭﻥ !! 23 ﺑﻪ ﻣﻦ ﺣﻠﻘﻪ ﺩﺍﺩ 24 ﺍﺯ ﻣﻦ ﺟﺪﺍ ﺷﺪ 25 ﺑﻬﻢ ﮔﻔﺖ ﯾﻪ ﺑﻮﻭﻭﻭﻭﺱ ﺑﺪﻩ 26 با مشت زد تو چشم 27 ﻣﻨﻮ ﺳﻮﺍﺭ ﺍﻻﻏﺶ ﮐﺮﺩ 28 ﺟﻮﺍﺏ ﺗﻠﻔﻨﺎﯼ ﻣﻨﻮ ﻧﺪﺍﺩ 29 ﻣﻨﻮ ﺑﺮﺩ ﺧﻮﻧﺸﻮﻥ 30 تف کرد تو صورتم 31 ﺑﻬﻢ ﮔﻔﺖ ﺧﯿﻠﯽ ﺩﯾﻮﻭﻧﻪ ﺍﯼ
2738
نکات جالبی بهتون بگم از سال 1394 ... که سال بز هست.🐐 لحظه تحویل سال ساعت دو و ربع نصفه شبه🕑 و اولین روز عید روز شنبه هست. سیزده بدر افتاده روز پنجشنبه و روز قبلشم که تعطیله و فرداشم جمعه هست و برید حالشو ببرید. و مطلب آخری اینکه تا دلتون بخواد مناسبتها یه جوری افتادن که سال 94 سالی پر از تعطیلیهای سه روزه و چهار روزه در کل سال هست و تقریبا یه رکورده برای خودش . نصفه سال تعطیله... ✨✨✨✨✨✨✨ ،این ضرب المثل شیرین فارسی رو شنیدین( شنبه به نوروز افتاد)؟ خوب اگه نشنیده بودین حالا شنیدین، موضوع اینجاست که سالهاطول میکشه تا سال جدید در روز شنبه تحویل بشه،به همین خاطر اگه شروع نوروز در شنبه باشه اونو خوش یمن میدونن و وقتی یه اتفاق غیر منتظره خوب رخ میده میگن: چیه؟شنبه به نوروز افتاده؟!!! حالا من بهتون خوش خبری بدم که امسال شنبه به نوروز افتاده،به فال نیک بگیرید. 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹
پسره استایلش مثل فرغونیه که از طبقه ۱۲ ام افتاده،سربازیشو با عقل ناقصش معافیت گرفته، اونوقت واسه بی شوهری جک میگه، خب کلنگ،موجود ناشناخته ی جنگل های ماداگاسکار،بیل بدون دسته،.... اگه قراره تو شوهر باشی که دختره وبا بگیره زندگیش قشنگ تره.
چه صبحی میشه اون صبحی که با صدای گوشی از خواب بیدار میشی صدات در نمیاد ! ولی از پشت خط یه صدای مهربون میگه : عشق من پاشو میخوام روزمو با شنیدن صدات شروع کنم .. ماکه نداریم همچین صبحیو ولی هرکی داره خدا ازش بگیره به حق علی خیر هم نبینه ما که با صدای (آهن آلات ضایعالات خریداریم) بیدار می شیم!
لره کنارساحل تو کانادا شورتش گم میکنه از یه کانادایی میپرسه شورت من ندیدی؟ کانادایه میگه:No,No لره میگه همچی نو نو هم نبود ، خشتکشم پاره بود!
خداوند موجودی قوی خلق کرد و نام او را مرد گذاشت... از او پرسید: آیا راضی هستی...؟؟! مرد گفت: نه... خداوند پرسید: چه می خواهی؟! مرد گفت: آینه ای می خوام که در آن بزرگی خود را ببینم... تکیه گاهی می خوام که در هنگام خستگی و آزردگی بر آن تکیه زنم و آرامش پیدا کنم... کسی که همدم لحظات تنهایی ام باشد... نقابی می خوام که در هنگام ضرورت پشت آن مخفی شوم... کسی که زیبایی اش چشمم را نوازش دهد... اندیشه ای می خوام که در آن غوطه ور گردم... و چراغی که با آن هدایت و راهنمایی شوم . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . و اینجا بود که خداوند گفت این خیلی زر میزنه یه موجودی بسازم دهنشو سرویس کنه و اینگونه شد که خداوند زن را آفرید  (laugh)(laugh)(laugh)(laugh)(laugh)(like)
مکالمه بین دونفردر باغ وحش: خارج; اولی: چه میمون نازی دومی:اره خیلی بانمکه ایران; اولی:إ اصغر بابات اون بالا چیکارمیکنه؟ دومی:منتظرننته!!!!
مورچه ای را دیدم با این کوچکی اش باری را میبرد از خود بزرگتر . . . منم اصن حال و حوصله ی لوس بازی و متحول شدنُ نداشتم کشتمش |: همینم مونده از مورچه پند بگیرم ************************** ﻣﯿﮕﻮﯾﻨﺪ ﺷﯿﺸﻪ ﻫﺎ ﺍﺣﺴﺎﺱ ﻧﺪﺍﺭﻧﺪ ... ﺍﻣﺎ ﻭﻗﺘﯽ ﺭﻭﯼ ﺷﯿﺸﻪ ﯼ ﺑﺨﺎﺭ ﮔﺮﻓﺘﻪ ﺍﯼ ﻧﻮﺷﺘﻢ ﺩﻭﺳﺘﺖ ﺩﺍﺭﻡ ، ﺁﺭﺍﻡ ﮔﺮﯾﺴﺖ . . . . . . . ﯾﻪ ﺑﺎﺭﻡ ﻧﻮﺷﺘﻢ : ﺩﻭﺳﺘﺖ ﻧﺪﺍﺭﻡ ﺑﺎﺯﻡ ﮔﺮﯾﺴﺖ.. . . . . ﯾﻪ ﺑﺎﺭ ﺩﯾﮕﻪ ﻧﻮﺷﺘﻢ : ﺳﻼﻡ ﺧﻮﺑﯽ ﺷﯿﺸﻪ؟؟ ﺑﺎﺯ ﮔﺮﯾﺴﺖ.. ﻓﮏ ﮐﻨﻢ ﺍﻓﺴﺮﺩﮔﯽ ﺩﺍﺭﻩ ﺩﯾﻮوووﻧﻪ.. ***************************** تو زندگیت مثل درخت فندق باش.... . . . . . . . . . . . . . . . یادم نیس چرا ولی حالا تو باش ضرر که نمیکنی!!!! دمت گرم تو عروسیت جبران میکنم... ****************************** رفتم بیلط کانادا بگیرم یارو میگه سیاحتیهههه . . . . . . . . . . . . . پ ن پ زیارتیه میخوایم بریم امازاده سید ریچارد
2706