2703
2553
عنوان

علایم خیانت مردان چیه .........

10222 بازدید | 26 پست
اگه کسی میدونه بگه چه علایمی دارن
بچه ها ظریفن.ضعیفن,لطیفن ,یادم باشه,یادمون باشه چینی نازک کودکی شونو نشکنیم[smiley]s/sm06.gif[/smiley][smiley]s/sm_29.gif[/smiley]

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
میپیچونن مثلا ممکنه از در محبت وارد بشه مثلا نازت کنه که بخوابی از در خشونت کاری کنه که قهر کنی یا بترسی ازش در مورد کاراش بپرسی از در قهر قهر میکنه و میره مثلا... در حالیکه زن دلش میشوزه و ناراحته مثل یه آشغال میره میره دنبال کثافتکاری... ذلیل شن مردای خیانت کار
2714
به خودش میرسه... به زن یا بی توجه میشه یا زیادی توجه میکنه .... البته یهویی اینطوری میشه... مثل قبل وقتی قهری نمیاد منتتو بکشه... خونه بابات بری که تا دو ماهم سراغتو نمیگیره... کلا هر تغییر یهویی رو جدی بگیرید... چه مثبت چه منفی... مگر اینکه علتش رو بدونید و بدونید قبلا هم تو موقعیت مشابه همون رفتارو داشته
ببین مرد هر جوری بوده برعکسش بشه یک کم مشکوک میشه خب
 👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
ذلیل شن اللهی بیلیاقتا والله الان سه ماهه شوهرم میگه حقوق نمیدن به نظرتون مشکوک نیست تابحال اینجوری نشده بوده ها از اون ور هم امروز به طور مشکوکی زود اومد خونه همیشه زود نمی اومد امروز زود اومد ذلیل شه اللهی ینی داره خیانت میکنه
بچه ها ظریفن.ضعیفن,لطیفن ,یادم باشه,یادمون باشه چینی نازک کودکی شونو نشکنیم[smiley]s/sm06.gif[/smiley][smiley]s/sm_29.gif[/smiley]
حموم هم زیاد میره یه موقع هایی هم یهو خوش اخلاق میشه یه وقتایی هم بد اخلاق میشه البته منم کم نمیارم ولی خب همیشه اینجوری بوده ینی داره خیانت میکنه گیس بریده ذلیل مرده
ههه چه ربطی داره حقوق شوهر من 5 ماه عقب افتاده بود الان که دارن حقوقاشونو میریزن تا قرون آخرشو باید حساب پس بده مگه شهر هرته والاااا
چرا نگران باشم شاید هرگز اتفاق نیفتد!
چه میدونم تابحال حقوقش قطع نشده بود ازش هم پرسیدم قسمش دادم میگه به خدا نه نریختن اگه بریزن مگه من مرض دارم و از این حرفا و اینا اما باز دلم صاف نمیشه
2706