2703
2553
بچه ها این تاپیکو زدم واسه اینکه از اول از قبل از بارداری تجربیاتمونو اینکه کی از کدوم دکتر راضی هست و بهمدیگه معرفی کنیم و کلا مازندرانیا جمع بشیم اینجا.. نام.....سن.....ساکن......مشکلتون......دکترتون.....بلاخره باردار شدین یا نه منتظرای تاپیک::::: ایشالله یکی یکی طعم مادر شدن رو میچشیم 2.گلنار.....28..................بارداری خارج از رحم....فروزان 4.مریم ...28..............................ضیغم حقیقی 5.مری...29...............................شیده نصری 6.بهار...27............................تنبلی تخمدان-خارج ازرحمی.....میرحسینی 7.کیمیا........31.........................میترا لطفی 8.شالیزار....27..........................سپیده پیوندی 9.سما ....22.............................بنافتی 10.شبی...27.............................دکتر فروزان 11.پری سان.......23.............پلی کیستیک+سقط(عدم تشکیل قلب)......لاله رزمی 12.لادن........25.............................یه سقط........دکتر رضا امینی 13.بهار 64......30....................................... 14. اس اچ..........27.....................دکتر خوشبخت 15.مرضی......26............................دکتر بنافتی 16.جانان.......26.............................دکتر بنافتی 18.نیاز.....26............ساروی(ساکن قائمشهر).........ماه هفتم اقدام...دکتر فروزان 19.کویین.....33.....قائم شهر...........................آل عبا 20.بهار64........30........بابل...........قبلا طاهره اجیلی دکتر خوبی نبود..فعلا درمان گیاهی ویتاگنوس 21.رویا..........28...........بهشهر...............تنبلی تخمدان........ 22.(nazii)نازی.........26............بابل................................زینال زاده 23.ماه تی تی...30......................ساری.......دکتر کریمی 24.اواز......27.........بابل......سقط تو هفته 5....زینال زاده 25.ماری63....31.....ساری...............از اردیبهشت تو اقدام.....لتروزول میخوره.............پیوندی 26.الینا.......28.........بابل..........تنبلی تخمدان و کم تحرکی اسپرم.............دکتر میرحسینی 27.banamar(سحر)......29...........قائمشهر....یه سقط.....دکتر رازپوش 28.مامی جوجوک(رقیه).......28........قائمشهر..........10 سال باردار نشده...میکرو منفی و 4 ای یو ای منفی.آندومتریوز......دکتر میردامادی تهران 29.مرضی......24...........ساری ......ماه پنجم اقدام..........دکتر بنافتی 30.razi(راضی)......21...........بابل.......... مامانای تاپیک::: 1.الهه....23...............................پورطباطبایی...بارداره 2.الی20...29................................نصری.....بارداره 3.سمانه...29.........................بنافتی.......بارداره 4.ماری...23...................ساری.......تنبلی تخمدان و شوشو ضعیف..........بنافتی...بلاخره باردار شده 5.دی جی...31..............................چاوشی نژاد......باردار شده 6. samiraسمیرا...31.............................بنافتی....عمل فیبروم.......بلاخره باردار شد 7.سنتی....24....................................اول دکتر خوشبخت بعدش لطفی...بلاخره باردار شده 8.(panica) پانیکا.......34........ساری...............بنافتی....بارداره 9.باور........32...................چالوس................بارداره 10. 71maman(مامان).....23...........بابل.....................اول زینال زاده بود ولی بعدش پیش میرحسینی میره.........بارداره 11.لادن..........25...............ساری......سال قبل یه کورتاژ به خاتر ایست قلب جنین......دکتر امینی....بارداره 12.مهری....23.....آمل......هفته 18......دکتر حجازی 13.ریاحین....26............ تنبلی تخمدان .....مهسا اسماعیل پور 14.سحر...35........... ........سقط تنبلی تخمدان.... میرحسینی
زندگی معنی پیچیده ای ندارد،همینکه تو باشی ،این تمام زندگی است
یه دکتر زنان عالی و خوب که بعد از سقط یرم پیشش بهم بگین .بابل به من نزدیکتره.من پیش زینال زاده رفتم ولی خوشم نیومد ازش. کمخونی مینور هستم ولی بعد از سقط هم به من فولیک اسید 1 داد ازمایش ننوشت برام دوباره خودم اصرار کردم نوشت چشمتون روز بد نبینه تری گلیسیریدم خیلی بالاتر رفته ویتامین دی هم خیلی پایین اومد با اینکه تو غذاهام اصللا چربی نمیخوریم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
سلام دوست جونیاااا من مازندرانی نیستم.ولی به خاط شغل شوهر جان اطراف بابل هستیم.منم یه بار پیش زینال زاده رفتم خیلی مطبش شلوغه...این ماه اول اقداممه.پارسال یه سقط به علت عدم تشکیل قلب داشتم البته نا خواسته بوددد سارینا جون تورو تو اون تاپیک دیده بودم حرف زدیم با همممم
خدایااا همه منتظرین و مامان کن....آمین
2714
سلام بهترین دکتر زنان تو بابل خانم صدیقه اسماعیل زاده هستش منم یه بار پیش زینال زاده رفتم هم چند نفر باهم میفرستن داخل و هم اینکه دکترش خیلی بیخیال نسبت ب بیماری واسه همین دیگه نرفتم الان 4 ماه ک تحت نظر اقای دکتر صدر هستم خانمش هم ماما باهم کار میکنن همین بابل فعلا ک راضیم دکترش بالای 60 سالش و تا 2سال پیش تهران هم مطب داشت من 9 ماه ک منتظرم برام دعا کنید این ماه ماه اخر انتظارم باشه
همه دنیا بخواد تو بگی نه ............. نخواد تو بگی آره تموم!!!!!!
من که هنوز نمیدونم کدومو برم .ولی بچه ها نباید وقتو هدر بدیم خوب. الان به خاتر چربی بالا و ویتامین دی پایین میخام برم غدد بعد هم تغذیه.شماها اگه دکتر خوب واسه غدد و تغذیه هم میشناسین بگین. بعدشم با این رعایت غذایی که میکردم دیگه غذاخوردنم هم ایراد داره که ویتامین دی اومد پایین. خاهشا بیاین دکترای عالی و خوب رو معرفی کنیم تا وقتمونو هدر ندیم. من که دیگه خسته شدم.از زینال زاده ...اصرار کردم بهش تا برام دوباره از نوشت .دکتر خودش نباید بدونه که چک کنه.؟؟
2706