2410
2553
عنوان

دکتر منیره اخلاق نجات

6151 بازدید | 29 پست
تو هفته 30 هستم و دیروز برا اولین بار رفتم پیش دکتر و گفتم زایمان طبیعی میخوام و ایشونم شجاعتم رو تحسین کردن! حالا نمیدونم زایمان القایی اصلا خوبه؟ گفتن بیمارستان بهمن مناسبتر از بقیه است و همسرتم اگه دلشو داشته باشه میتونه از اول تا آخرش کنارت باشه و من این اجازه رو بهت میدم! گفتن زایمان طبیعی تو اولین شکم سخته اما برا زایمان دومت میفهمی که چقدر کار خوبی کردی و دو ساعته زایمان میکنی و فرداش میتونی بری سرکار! البته همه چی بستگی به معاینه لگنم داره که تو هفته 38 برام انجام میده! البته اینم بگم که گفتن 90 درصد افراد میتونن زایمان طبیعی داشته باشن! قبلش میخواستم برم پیش شهناز امینی! چونکه ایشون زایمان اپیدورال میکنه اما دکتر اخلاق نجات نمیکنه و موافق این امر نیستش و میگه بهمن هم اسپاینال میکنه که عوارض داره و روند زایمانم کند میکنه! حالا خیلی می ترسم که از پس دردش برنیام! بنظرتون چه کنم؟ کمک!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
من بیمارستان نجمیه بودم فکر کنم اونجا نیست دیگه دکتر اخلاق نژاد ی بار هم حتی برای اینکه نامه بده بهم که خودش موقع زایمان بالاسرم باشه بهم ادرس مطبش رو داد گفتم حتما زیر میزی میخواد ولی اصلا معاینه ام کرد و راهنماییم کرد
می تواندمچم رابگیرد ،اماهمیشه دستم رامیگیرد،خدارامی گویم....
راستی عزیزم یه چیز دیگه اشم منو ترسوند! اینکه زایمان القایی میکنه و وای نمیسه دردت بگیره و بری بیمارستان! شنیدم اینجوری احتمال سزارین بالا میره! گلم یه کم از زایمانت برات میگی؟!
2714
من مطب مهرابادشو رفتم خودم دوست داشتم برم پارسیان گفتم نی نی سایتی ها میگن جدیدا خیلی شلوغ شده گفت اون برا سزارینه و تو طبیعی فقط من و شما هستیم و اگرم بخواد و دلشو داشته باشه همسرت! همین!
2706