2733
2734
عنوان

مامانهای تبریز

| مشاهده متن کامل بحث + 578047 بازدید | 13578 پست
عزیزم نرسیده به بیمارستان شمس ساختمان یاس

امافرداصبح دراولین فرصت شماره تلفنش روهم بهت میزارم
دنیای مجازی اون بیرونه که همه توی یه قیافن، دنیای واقعی اینجاست همه بی ریا وخاکی ،کسی زخماشو نمی پوشونه، کسی اشکاشو پاک نمی کنه، کسی بغضش رو قورت نمیده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

افراجون مطبش آبرسان - نرسیده به بیمارستان شمس -مجتمع پزشکی یاس

شماره تلفنش هم 6560983

یه روزقبل وقت بگیرکه راحت باشی خانم

اسمش هم دکتربابک قالیباف هستش
دنیای مجازی اون بیرونه که همه توی یه قیافن، دنیای واقعی اینجاست همه بی ریا وخاکی ،کسی زخماشو نمی پوشونه، کسی اشکاشو پاک نمی کنه، کسی بغضش رو قورت نمیده
2731
سلام عزیزدلم یکی توی خیابون مقصودیه بودکه الان نمیدونم کجارفته
میپرسم اگه پیداکردم بهت خبرمیدم

چطوری فهمیه جون پسرگلت چطوره؟
چراموناجون میام
وقتی من میام کسی نیست منم میرم
2738
ممنون فهیمه جون مشکلش حل شد؟

پوریاهم خوبه
سلام مامانا خوبین مامان فیفی من کار عکاسی میکنم کاش نزدیک بودی میامدم خونهتون از گل پسرت عکس می گرفتم
عکاسی تخصصی مادر و کودک در تبریز, تخفیف ویژه 30 درصد در ماه محرم و صفر با دکورهای متنوع و اختصاصی کودک
صفا جان من شخصا نرفتم ولی میگن تو قره آغاج هم چندتا فروشگاه مخصوص تخت و کمد نوزاد هست.
برای کالسکه و ... هم میتونی بری نی نی سالن، یا روبروش یه فروشگاه سیسمونی هست اسمش الان یادم نیست ولی درست روبروی پاساژ نی نی سالن هست. ولیعصر هم دو ستا فروشگاه هست و همینطور فروشگاه توپولی تو شهناز.
خیابان جمهوری هم داره ولی وسایلش با کیفیت نیست. البته بعضی از این فروشگاههای با کلاس وسایل رو جدا نمیفروشن و باید چند تیکه رو با هم بخری. مثلا توپولی اصلا قبول نکرد چند تیکه رو جدا به من بفوشه.
صفاجون شهنازرفتی من ازشاخه طوبی خریدمیکنم جنساش محشره
2706