2737
2734
عنوان

مامانهای تبریز

| مشاهده متن کامل بحث + 578047 بازدید | 13578 پست
خودت میدونی من به همه پیشنهاد دادم حتما برن پیشش.حرف نداره.من ازش انرژی مثبت میگیرم خیلیییییی.من که اون روز رفتم شوشو دانشگاه بود.ولی بعید میدونم نذارن.چرا نذارن.خب...ولیزنگ بزنی میگن تا خرداد وقتشون پره.باید بری بگی اورژانسیم وبشینی بین مریض میفرسته تو.حالا بازم تصمیم با خودته گلم.منم برم به کارام برسم عزیزم.بوس.بای
دختر گلم نفس روز یکشنبه 24 اذر سال 92 ساعت 7 صبح بدنیا اومد وبا اومدنش زندگیمونو شیرین تر از قبل کرد.خدارو هزارمرتبه شکر.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها من پیش دکتر فردی اذر میرفتم حالا میخوام پیش فرزدی برم کی دکیش فرزدیه ؟ راضی هستید ؟
من شوشومو پیش دکتر یداله احمدی متخصص اورولوژی بردم گفت سالمه سالمه منو هم بهد فرزدی معرفی کرد
سلام به همگی....
زینب جون تبریک بابت بارداریت..امیدوارم یه نی نی سالم .صالح بدنیا بیاری

مریم جون چطوری خانمی؟بهتری؟ ویارت کم شده؟...ممنون گلم خدا نی نی کوچولوی شمار و هم حفظ کنه...
2731
سلااااام نورا جون؟؟؟ خوبی عزیزم تبریک عزیزم باردایتو

ای شالله یه کوچولویه تپلی سالم بدنیا بیاری:)

من از دکتر اناهیتا ناظم پور به خاطر تعریف های شما وقت گرفتم واسه پاپ اسمیرو سونوگرافی (هزینه اش کسی میدونه چقده؟)

وقتش تا خرداد پره من 15 اردیبهشت بین مریض میرم تا بفرستتم داخل :)

من طرفدار زایمان طبیعی هستم دکتر ناظم پور هم زایمان طبیعی انجام میده؟؟

راستی معاینه هم کرد؟؟؟؟

بوس بووووووس
سلام فهیمه جون.ممنون گلم.فدات شم.خدا امید کوچولو رو برات حفظ کنه گلم.هامون جان خیلی ممنون خانمی.ایشالله شمام به زودی مامان میشی.هزینه هاشو من دقیق نمیدونم عزیزم.ولی برا من که اونموقع رفتم معاینه نکرد.زایمان طبیعی رو نپرسیدم چون من نمیتونم طبیعی زایمان کنم گلم.میتونی زنگ بزنی از منشیش بپرسی یا اینکه موقعی که میری پیشش بپرسی.بوس.
دختر گلم نفس روز یکشنبه 24 اذر سال 92 ساعت 7 صبح بدنیا اومد وبا اومدنش زندگیمونو شیرین تر از قبل کرد.خدارو هزارمرتبه شکر.
2738
فدات شم منم خوبم گلم.چه خبرا؟از کی تو نتی؟اگه میگفتی زودتر میومدم.ما خوشخوابیم خواب بودیم!
2706