2733
2734
عنوان

مامانهای تبریز

| مشاهده متن کامل بحث + 578047 بازدید | 13578 پست
ایشالله ویارت به زودی برطرف میشه تو هم میتونی بخوری گلم.اره لبنیات واسه بچه خیلی خوبه.
دختر گلم نفس روز یکشنبه 24 اذر سال 92 ساعت 7 صبح بدنیا اومد وبا اومدنش زندگیمونو شیرین تر از قبل کرد.خدارو هزارمرتبه شکر.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
واااااااااااااااااااااااا!!!!!!!!!!!قاطی شد!!!!تیکر هم بدرستم یه روز طول میکشه دیده شه مریم؟
دختر گلم نفس روز یکشنبه 24 اذر سال 92 ساعت 7 صبح بدنیا اومد وبا اومدنش زندگیمونو شیرین تر از قبل کرد.خدارو هزارمرتبه شکر.
2738
ای داد بیداد!!!چرا اینجوری میشه؟!!!من به دکترم گفتم پوستم خیلی حساسه خیلی نگرانم خدای نکرده نی نیم هم پوستش مثل مال من شه.گفت نترس یه برنامه رژیم غذایی بهت میدم رعایت کنی هم نی نیت پوستش حساس نمیشه هم اینکه یه نی نیه سالم وخوشگل به دنیا میاری.منم تا حالا سعی کردم مراعات کنم.
خیلی خوبه خداروشکر دیروز به شوشو میگم یه بارهم برم دکتر ناظم پور میگه نمیدونم خودت تصمیم بگیر
حالا موندم چکارکنم؟
راستی هسرت هم میزاره بره تو یا فقط خانم میره؟
دخترم ثنا بیست و یک ابان زندگی مارو نورانی کرد.
2706