2733
2739
عنوان

مامانهای تبریز

| مشاهده متن کامل بحث + 578072 بازدید | 13578 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره خب یکم سخت میشه پیدا کرد ولی بتونی بگردی حتما پیدا میکنی.حالا نکردی هم مشکی بگیر.
دختر گلم نفس روز یکشنبه 24 اذر سال 92 ساعت 7 صبح بدنیا اومد وبا اومدنش زندگیمونو شیرین تر از قبل کرد.خدارو هزارمرتبه شکر.
2742
اره بابا.نپوش دختر.خاله فداش شه اونجا اذیت میشه!خب دیگه بارداری عزیزم.گن واسه چی میپوشی.به نی نی فقط فکر کن مریم.بی خیال بقیه چیزا شو..
دختر گلم نفس روز یکشنبه 24 اذر سال 92 ساعت 7 صبح بدنیا اومد وبا اومدنش زندگیمونو شیرین تر از قبل کرد.خدارو هزارمرتبه شکر.
2740
اره والله.حالا من که هیچیم نیست فعلا اصلا حس بیرون رفتن ندارم.صبح قرار بود برم اسفنج بگیرم اصلا حال نداشتم نرفتم.من فقط خیلی بی حالم ودوست دارم همش بخوابم.یکی هم اینکه کمردرد دارم.
اسفناج خاله جون.اشتباه شد.مامانم فقط اسفناج میخوره من اومدنی میشم ملوان زبل!!!!
اما شده یه دوری هم میزنم تو آبرسان و اینا شاید پیدا کنم؟
میگم سرکوچه مامانم اینا پارسال خواهرم داد برا دخترش دوختن یه روزه تحویل داد اگه گیر نیارم از پارچه اش بدم بدوزه؟
طوسی باشه روش هم با پارچه خودش تزیین کنه؟
دخترم ثنا بیست و یک ابان زندگی مارو نورانی کرد.
بده بدوزن.اینجوری که بهتره.قشنگم میشه.اره من اسفناج عدسی شیر روزی 2 لیوان ماست خیلی میخورم.
2706