2726
عنوان

مامانهای تبریز

| مشاهده متن کامل بحث + 578036 بازدید | 13578 پست
سلام خانومای تبریزی .خوبین؟ من یه سوال داشتم .من به خدا بخواد 10 روز دیگه یه سفر میام تبریز می خواستم بدونم کجا ممی تونم برای پسرم لباس ترک پیدا کنم.به کل بورس پوشاک کودک اونجا کجاست.پسرم 1ساله است.
ممنون میشم جواب بدید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سلام خانومای تبریزی.....

من تازه اینجا رو یافتم. منو تو جمع خودتون راه میدید؟

یه سوال هم دارم کسی دکتر مهری معین زاده رو میشناسه؟ می دونید مطبش کجاس؟ تلفنی وقت گرفتم ولی یادم رفت آدرس دقیقش رو بپرسم!!!
زیبا جان توی تبریز بیشترمغازه ها لباس ترک دارن

امابورسش خیابان شهنازهستش
من اونجامغازه شاخه طوبی روبهت پیشنهادمیدم که جنساش واقعا عالیه

انشاالله که توشهرمون بهتون خوش بگذره
راستی لباس گرم برای نی نی یادت نره تبریز هواش سرده
دنیای مجازی اون بیرونه که همه توی یه قیافن، دنیای واقعی اینجاست همه بی ریا وخاکی ،کسی زخماشو نمی پوشونه، کسی اشکاشو پاک نمی کنه، کسی بغضش رو قورت نمیده
سلام کارلی جون خوش اومدی عزیزم

دکترمن معین زاده بود
تلفنی وقت میده ومطبش هم هفده شهریورجنب بانک ملی ساختمان ایران هستش

من شماره تلفنش روگم کردم
دنیای مجازی اون بیرونه که همه توی یه قیافن، دنیای واقعی اینجاست همه بی ریا وخاکی ،کسی زخماشو نمی پوشونه، کسی اشکاشو پاک نمی کنه، کسی بغضش رو قورت نمیده
خواهش عزیزم
ممنون
2706