2737
2734
سلام به مادرای گل تبریزی.من تازه با تاپیک آشنا شدم.پسرم حدود29 ماهه هست تغریبا 3 زبانه هست.فارسی انگلیسی ترکی البته در حد فهمیدنه فعلا.چند تا کلمه حرف میزنه.خواهشا مادری از تبریز اگه هست که انگلیسی به کودکش یاد میده و یا دو زبانه یا سه زبانه با انگلیسی هست و میتونن با پسر من که شرایطشو گفتم رابطه و قراربزاریم تا بچه هامون باهم و کنار هم در این راستا بیشتر و بهتر کمکشون کنیم و به نتیجه برسیم معرفیی کنن.منم رشتم انگلیسی هس.        
عزیزم من تهرانم و ترک نیستیم، فقط فارسی و انگلیسی...... حیف که نزدیک نیستیم. دختر من 35 ماهشه، میتونم بپرسم شما چه کارهایی برای بهتر شدن زبان دوم کردین؟
دست رو هرچی میذاری میگن مشکل ما الان اینه؟ نه آقاجون، مشکل ما این طرز فکر توئه که میخوای یهو همه چی خوب بشه. باید از یه جا شروع کرد دیگه.....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خانمی میشا مامی عزیز من تا جاییکه در توانم بوده و سواد انگلیسی قد میداده باهاش در طول روز در کنار فارسی انگلیسی هم حرف زدم و ترکی رو هم از محیط یاد میگیره.ولی چون هیچ کس جز خودم نیس و تا حالا نبوده باهاش انگلیسی ارتباط برقرار کنه من خیلی دچار مشکل شدم و بیشتر طول روز رو از 8 میهگیش جلو کارتونها و برنامه های انگلیسی گذاشتمش تا محیط مصنوعی براش ایجاد بشه.الان دنبال مادری هستم که تغریبا شرایط منو داشته باشه و به هم کمک کنیم.الان پسزم حدود 5 کلمه انگلیسی رو ادا میکنه و 2 تا فارسی.ولی اکثر درخواستهایی که ازش میکنم رو میدونه.نامی میشا شما چطور و وضع کودکتون در چه حالی هست دوزبانگیش؟
2731
دختر منم با کارتون براش شرایط در معرض زبان دوم بودن رو درست کردم... خودم زیاد تو مکالمه قوی نیستم ولی سعی میکنم جملات ساده رو انگلیسی بگم.... الان کلمات زیادی رو انگلیسی میگه، رنگها، حیوونا. جملات ساده مثل be careful,look at,thank you... میتونه خودشو به انگلیسی معرفی کنه و این جور چیزا.... بیشتر از همه از لهجه ایی که داره یاد میگیره راضیم. بعضی وقتا تو تلفظ کلمات از منم ایراد میگیره
دست رو هرچی میذاری میگن مشکل ما الان اینه؟ نه آقاجون، مشکل ما این طرز فکر توئه که میخوای یهو همه چی خوب بشه. باید از یه جا شروع کرد دیگه.....
خیلی خوب پیش رفتی میشا مامی.از چه زمانی شمل شروع کردین پروسه دوزبانگیشو؟ پسر منم در فهم جملاتی که میگم خیلی خوبه اما در صحبت کردن بسیار کند پیش میره.البته با جرات میتونن بگم که بیش از نصف آموخته هاشو از طریق برنامه های کارتونی انگلیسی یاد گرفته.
2738