2726
سلام دوستان.. ممنون میشم اگر اطلاعاتی دارین برام بگین..پسرم سال دیگه میره پیش دبستانی.. سمت غرب کلا چه مدرسه هایی خوبن و راضی هستین؟ مرسییییییییییییییییییییی
مدرسه های غرب هیچ کدوم اونقدری که بخوای نظر کلی بدی خوب نیستن هر کدوم ایرادهای بزرگ غیر قابل چشم پوشی دارن ساعت مدرسه هم مهمه تا چه ساعتی بخوای برات نگه دارن و اصلا ساعت اضافی دارن یا نه!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام ..ممنونم آبرنگ جان از توجهت میخام مدرسه در عین اینکه شاد باشه از نظر اموزشی هم قوی باشه...حالا حتما نه خیلی سخت گیر..ولی اولویت با برخورد پرسنل و مدیریت هست برام.. چون این دو تا مدرسه بهم نزدیک بود دوست داشتم کسایی که بچه هاشون اونجا میرن بیان بگن ایا راضی هستن یا نه..وگرنه میدونم واقعا هر مدرسه ای یه مدله و خودشو قبول داره!
2728
دختر گل از نظر آموزشی هر دو حد وسط هستن نسبت به مدارس سخت گیر مثل علامه یا روزبه و راه رشد از نظر شادی هم حد وسط هستن باز نسبت به مدرسه ای مثل واله شهریه هشترودی کمتر از تلاش هست مربی ها خانم هستن مدرسه منظمیه ولی برو محیطش رو ببین و بپرس بچه های پیش رو توی حیاط میبرن یا نه؟ محیط دوستانه ای داره تلاش قانونهای خودش رو داره اموزش متوسطه در حد هشترودی شهریه بالاتره تا حدی مدرسه نرمالیه و ایده ال نیست در مورد علامه هم مدرسه سخت گیر و منظمه خیلی منظم ولی بچه هاش خیلی شاد نیستن اموزش خیلی خوب داره من با وجودی که غرب هستم کلا مدارس شهرک غرب و مرزداران رو خیلی نمی پسندم
ممنونم عزیزم از اطلاعاتت.. اتفاقا امروز اتفاقی نزدیک که مدرسه تلاش بودم ..با یکی دو تا از مادرها صحبت کردم در کل راضی بودن.. نمیدونم در مورد هشترودی چرا هیچ نظری پیدا نمیکنم..یکی دو تا نظر دیدم که مساعد بود ولی کلا در موردش زیاد صحبت نشده.. تلاش هم دو تا از پسرهای خواهر دوستم میرن خیلی راضی هستن..از اول رفتن و الانم چهارم و هفتم هستن فکر کنم... فعلا در حال تحقیق هستم.. ممنون از توجهت آبرنگ عزیز.
سلام من پسرم پیش دبستانی هست و مدرسه هشترودی میره . بسیار راضیم . و کاملا اعتمادم جلب شده نسبت به این مدرسه . برخورد پرسنل و کادر مدرسه عالی مدیر مدبر و عالی . مربی پیش دبستان هم عالی بودن . کلا من راضی هستم . سوالی داشتید بپرسید من کم سر میزنم
سلام دوستان هشترودی یکی از گزینه های من هم هست پسرم امسال میره کلاس اول پیش دبستانی سلام همت میرفت که میخوام ازونجا درش بیارم منم از هشترودی تعریف شنیدم اما نه خیلی عالی.آخه صنعت مدرسه داری هم دیگه بیزنسی شده واسه خودش و آدم نمیدونه باید چی رو باور کنه چی رو نه
فرناز جون میشه بیشتر از هشترودی بگی مثلا اینکه بچه ها چقدر فضای بازی و شادی دارن؟؟ معلم ها و کادر چقدر مسلط اند و رابطشون با بچه ها چطوره؟؟ فوق برنامه ها شون در چه حدیه؟؟؟ زبان چطور با بچه ها کار میکنند؟؟ ببخشید سوالات خیلی زیاد شد :(

مدرسه تلاش توسط یکسری افراد بی تجربه اداره میشه که صرفا چیزهایی که تو کتابها خوندن رو مستقیما میخوان رو بچه های من و شما تست کنن و در این بین اگر اعتراض کنین به راحتی عذر شما رو میخوان اجازه صحبت و اظهار نظر و اعتراض به شما و فرزندتون داده نمیشه خانم یزدان یک فرد بی تجربه و عقده ایه که به راحتی به فرزندتون برچسب میزنه اصلا انتقادپذیر نیستن و به شما اجازه ملاقات با مدیر رو هم نمیدن قبلا ها بهتر بوده ولی الان افتضاحه با روح و روانتون بازی میشه مراقب سرمایه های زندگیتون باشین ... !      

من پيش دبستاني پسرم رو تلاش ثبت نام كردم كه اواخر سال شيوع كرونا شروع شد،متاسفانه متوجه شدم كه تلاش مدرسه اي با برنامه ريزي درست نيست ،و خيلي درهم و بر هم بود،چون اولويتم نزديكي به منزل هست ،مدرسه پسرم رو كلاس اول به هشترودي انتقال دادم،كلاس اول به لطف معلم بسيار  با تجربه متوجه كاستي هاي مدرسه هشترودي نشديم ،متاسفانه در كلاس دوم ،برنامه ريزي بسيار بد و سودجويي مسئولان مدرسه باعث شد دو ماه از سال نگذشته ،مدرسه پسرم رو عوض كنم ،بدون هيچ غرض و قصدي ميگم ،واقعا هشترودي دبستان ضعيفي داره ،چون مديران مدرسه به چشم بيزنس به اين حرفه نگاه مي كنند و اصلن افراد فر هنگي  نيستن ،بسيار منفعت طلب  هستند ،كلن اين دو تا مدرسه فقط ويترين زيبايي براي خودشون درست كردن از نظر كيفيت ضعيف هستند

2706