2726
شوشوموافق نیست باسی دی کزاشتن واینک بسرداییم خحیلی بادیدن بی بی انیشتن اعل فیلم شدوزیادزبان یادنداره یعنی یادش رفته حالامنم نمیدونم نتیجه خوب داره یانه
خدای مهربونم شکرت که همیشه بامن هستی … ممتاسفم ,منوببخش ,متشکرم,دوست دارم
هنوزبدنیانیومده اماالان درحال خریدسیسمونیم واقعن نمیدونم سی دی بخرم یافقط کتاب براش بخرم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عزیزم من شنیدم اینکه فقط سی دی بذاری ببینن زیاد مؤثر نیست.. باید خودتم کنارش بشینی همزمان با سی دی آموزشها رو تکرار کنی تا توجه کنه و ارتباط برقرار کنه باهاش.. اگه خودتم تو بازیها و مثلا وقتی بیدار میشه و کلا زمانهای خاص باهاش انگلیسی صحبت کنی مطمئن باش تاثیر داره... ضمنا بچه ها از همون بدو تولد تفاوت زبانها رو میفهمن و بینشون تفاوت قائل میشن.. سن طلایی آموزش زبان دوم از زمان تولد تا 3 سالگی هست ولی زیر 3 سال نباید حالت آموزشی داشته باشه باید به شکل بازی یا مکالمه روزمره باشه..
خودم میخوام از قبل تولدش باهاش انگلیسی صحبت کنم و براش شعرای انگلیسی بخونم.. یه سایت خیلی خوبم بود که کلی کتاب داستان انگلیسی خریدم که از نظر محتوا و تصویرسازی خیلی خوب بودن .. سی دی هم مجموعه انیمیشن «پوکویو» رو از همون سایت خریدم خیــــلی خوبه.. هم خیلی بانمکه هم تو هر قسمتش یه کلمه یا اصطلاح موضوعش هست و مرتب اون و تو موقعیتهای مختلف تکرار میکنه.. البته باید زبان خودت خوب باشه که باهاش تکرار کنی که بچه توجه کنه بهش...
مریم میشه توروخداسایت بهم بدی منم تازه باردارم یعنی ازالان مخای شروع کنی به اموزش بیایاهم امرزشهاشروع کنیم خوشحال میشم
سلام عزیزم.. بهم ایمیل زده بودی ولی من دیر دیدم.. و البته نه درخواست دوستی داده بودی نه ایمیلت و داده بودی یعنی اگه تاپیک و ترکونده بودی یا پیداش نمیکردم هیچ نشونی ازت نداشتم!! من ار این سایت خرید کرده بودم: http://www.mercimaman.ir ولی الان که رفتم کتابایی که من خریدم و نداشت.. از مجموعه هاش من پوکویو رو خریدم که خیلی خوبه .. یعنی خیلی کودکانه و شیرینه ولی باید خودت زبان و لهجه ت خوب باشه که متوجه بشی و بتونی با بچه تکرار کنی چون زیاد واضح نیست یعنی شوهرم که زبانش ضعیفتره اصلا لهجه ش و نمیفهمه .قتی من واضحتر میگم متوجه میشه.. بنظر من باید اصطلاحات و کلماتی که تو هر قسمت یاد میده رو بعدا هم تو بازی یا صحبت کردن باهاش تکرار کنی که ملموس تر باشه براش... مجموعه آموزشی و کارتون زیاد داره من بقیه رو نمیدونم چجورین.. فقط چیزی که برام مهمه اینه که کتابها و سی دی ها خیلی حالت آموزشی نداشته باشن و بیشتر سرگرمی باشن.. از کتابهایی که گرفتم baby animals یا Doctor Doctor یا کلا اون سری کتابها خیلی آموزشی هستن من شخصا داستانیها رو ترجیح میدم.. مثل کتاب داستانهای فارسی...... الانم چندتا مجموعه شعر و ترانه انگلیسی سفارش دادم که باید بیاد ببینم چجوریه.. www.mercimaman.ir/20-1-9/76-baby-singing-time-1.html?sid=525797dc132e936b78eecc23f3eead79 http://www.mercimaman.ir/21-9-24/199-mommy-me-playgroup-favorites-more.html http://www.mercimaman.ir/21-9-24/171-simply-kids-music.html از بی بی انیشتین و بالا بالا و بن بن بن و این سری مجموعه ها هم زیاد خوشم نمیاد!! دوست دارم یادگیری زبان با بازی و مکالمه روزمره باشه بیشتر... راستی درمورد پرورش کودک دوزبانه هم سرچ کن.. مقالات خوبی هست مثل این: http://madaranemrooz.ir/play_learn_english/bilingual_kids
مریم جان میشه بکی اینهاتاسیرداشت رونینیت یانه واینک شعرهاش خوبه یانه شماتهرانی
یسنا جان نی نی من که هنوز دنیا نیومده ولی از الان دارم باهاش انگلیسی حرف میزنم.. اون دی وی دی هایی که اون روز گرفتم خوبن ولی momy and me بهتر از بقیه هست.. اون baby singing time هم سایت اشتباه نوشته درستش baby signing time هست یعنی موضوعش شعر خوندن نیست نشانه هاست!! ولی همونا هم همش با شعره .. خوبه خیلی قشنگن.. ولی اون سی دی mp3 آخریه اصلا آهنگاش خوشگل نیست.. راستی momy and me زیرنویس انگلیسی هم داره واسه خودت خوبه اگه همه ش و متوجه نشدی میتونی تقلب کنی!! باید بذارم باهاش یکم تمرین کنم.. شعر و ترانه انگلیسی زیاد بلدم ولی بچگونه نیستن.. چندنتا عشقولانه آرومش و بعنوان لالایی میخوام براش بخونم ولی واسه وقتای دیگه شعر بچگونه لازم دارم که باید با همینا تمرین کنم..
میشه لینکشوبدی بمن یامیتونی برام بفرستی دانلودکنم من اخرنفهمیدم اسم اون سی دی جی هست اسم اهنکهاشو نفهمیدم میشه لینک بدی بهم
2706