2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
آره عزیزم من تا حدود 15 ماهگیشون توی همین کریرها میذاشتمشون توی ماشین . بعدش دیگه ازین صندلی های ماشین گرفتم براشون که برای بچه های بزرگتره و تا الان که نزدیک سه سالشونه دارن استفاده میکنن و تا 4 سالگی شونم قشنگ توش جا میشن .
به گذشته نگاه نکن و نگو چرا؟ به آینده نگاه کن و بگو چرا که نه؟
2738
من هیچ کمکی نداشتم و شوهرم هم طفلک سر کار بود دیگه ولی شبها که دو یا سه بار برای شیر بیدار میشدن من مسئول یکی بودم واون مسوول اون یکی چون بچه هام بعد از یه ماه شیرخشکی شدن و شیر من کم بود برای همین باباشون میتونست کمک کنه توی شیر دادن . خلاصه دیدم اینطوری نمیشه . از خرجای دیگه کم کردم و پرستار آوردم . عالی شد عالی . به خودم وبچه ها خیلی بهتر گذشت . بالاخره سال اول گریه ها شون بیشتره . هنوز نمیفهمن . هنوز از آب و گل در نیومدن .... خلاصه ازین کارم خیلی راضیم . بعدم که باید برمیگشتم سرکار دیگه گذاشتمشون مهد.
الان اگه به گذشته برمیگشتم سعی میکردم مرخصی بدون حقوق بگیرم و بعد از سه سالگیشون بذارمشون مهد . تنها تغییری که میدادم همین بود . بعدم از اول سعی کن عادت های خواب و خوراک خوب رو توشون نهادینه کنی که کارت سخت نشه . شبها که بیدار میشن توی یه نور خیلی کم بهشون شیر بده و دوباره سریع که آروغشونو گرفتی بینداز توی تخت خودشون بخوابن . ایشالا که بچه های شما هم مثل مال من بچه های خوبی باشن وخیلی بدقلقی نکنن.