2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام مامان مجیا منم هفته 18 هستم شکمم خیلی کوچیک مونده و خودم هم لاغر شدم نسبت به هفته های قبل که وزن اضافه کرده بودم در ضمن من هم هیچی حس نمی کنم
پسر نازم هزاران بار شکر برای بودنت در وجودم.
2720
نگران نباش عزیزم بعضیا به خاطر ویار شدید حتی وزن کم هم میکنن من خودم از ماهه 4 تازه وزنی که کم کرده بودم اضافه کردم برای تکونای بچه هم اگه بچه اولت هست تا یه هفته ده روز دیگه هم اگه حس نکنی طبیعیه منم سرپسرم تا 5 ماهگی همه مانتوهای قبلیم رو میپوشیدم
الان زوده واسه بزرگی شکم.7 ماه به بعد.
میان ارزوی تو و معجزه خداوند دیواری است به نام اعتماد...پس اگر دوست داری به آرزویت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن هیچ کودکی نگران وعده بعدی غذایش نیست زیرا به مهربانی مادرش ایمان دارد.ای کاش ایمانی از جنس کودکانه داشته باشیم...
2714
ببین اگه چربی شکمی داشته باشی دیرتر تکونش رو حس میکنی درضمن خیلی خیلی هم کمه اولش در حد نبض وزن اضافه نکردن هم اهمیت نداره من تا 4ماه ونیم 5 کیلو کم کردم از شدت ویار... شکم هم هنوز خیلی زوده چه خبره
اصلا ربطی به نوع جفت نداره برای منم هردو قدامی بود من سرپسرم اولین بار مثل حرکت ماهی بود انگار بعضیام شنیدم میگن مثل ترکیدن حبابه ولی سر این بارداریم از همون اول کاملا تکون خورد مثل پسرم نبود منظورم اینه که هر بچه ای یه جوره همه مثل هم نیستن
2706