2410
2553
عنوان

شورت آموزشی برای از پوشک گرفتن بچه ها

115552 بازدید | 26 پست
دوستان عزیز می دونید از کجا می شه خرید. من از چند تا داروخانه پرسیدم نداشتن. راستی اگه برای بچه هاتون استفاده کردین می شه بگین راضی بودین یا نه؟ تو چه سنی براشون استفاده کردین؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

منم نمیدونم چه جوریه؟ میخوام دخترم را یواش یواش بگیرم... الان 1 سال ونیمشه...نمیدونم زوده یا نه؟ صبح و عصر که از خواب پا میشه پوشکش را میگیره و میگه جیش....یعنی زودتر باید بریم دستشویی...خودش را نگه میدارع تا توی دستشویی برسه...به نظرتون الان میتونم شورت آموزشی بگیرم براش؟
2456
سلام ،منم 1ماه پیش 2تا خریدم وسعی داشتم با تموم شدن 2سال پسرم از پوشک بگیرمش اما همون روز اینقدر توش جیش کرد که همش ریخت بیرون ،فعلا طرحم مسکوت مونده تا آخر این هفته که می خوام دوباره اقدام کنم.اما فکر کنم ای شورتها فقط برای یه نم کوچولو نه ...........
مشکل من با دخترم همینه. یه کم تو شورتش جیش می کنه بعد می گه مامان جیش. در مورد شورتهای آموزشی منم فقط شنیدم. اما فکر کنم به درد کار من بخوره.
صدف جون. هر بچه ای تو یه سنی آمادگیشو پیدا می کنه. اما معمولا بیشتر مشکل مربوط به گفتن پی پی است. اگر فکر می کنی کوچولوت آمادگیشو داره کم کم شروع کن. اما اصلا بهش فشار نیار چون خیلی کوچولوهه هنوز. ببوسش.
2714
سلام. شورتهای آموزشی دو مدل هستند یک سری از آنها با پارچه درست شده و می توانید آنها را بشورید ولی نمیدونم چقدر قدرت جذب دارند. و توی فروشگاه آوای کودک بالاتر از پارک ساعی دیدم.
یک مدل دیگه هم داره که خیلی شبیه همین پوشکهای کامل که استفاده می کنیم هست فقط شکل شورت درست شده و باید مثل پوشک بعد از استفاده دور بریزی. من از فروشگاههای عمده فروشی لوازم بهداشتی در خیابان بنی هاشم دیدم. و قدرت جذبش هم مثل پوشک هست
خواهش مامان آدرینا

شورتهای پوشکی همون easy up پمپرز که اصلاً به درد من نخورد چون کیان کاملاً بهش می گفت پوشک و نمی پوشید
شورتهای آموزشی که شکل شورتن رو هم می فهمید البته خیلی مقاومت نمی کرد اما شورت واقعی با شکل بن تن و آدم آهنی رو بیشتر دوست داشت خلاصه می فهمید فرق دارن
راستش به نظر من خیلی هم به درد نمی خورن البته قطعاً از نی نی تا نی نی فرق می کنه
شیوا جون
وقتی نینی رو از پوشک می خواهیم بگیریم دیگه پوشکش نمی کنیم و برا همینم گاهی پیش میاد جیشی بیاد یا نم زده بشه به لباسشون هم پس بده شورت آموزشی برا اینه که نی نی فکر کنه شورته و مدل شورت بپوشتش اما نم نده و ماها رو گرفتار نکنه البته به درد اینکه کاملاً توش جیش بشه نمی خوره ها در حد نم گرفتن چون معمولاً نی نی میگه جیش جیش همراهش داره میاد تا برسیم به دستشویی یه کمکی دم دست باشه
البته اگه بپوشه
خواهر م فقط شبا برای پسرش میپوشونه میگه از 10 شب تا صبح دوام میاره پسرش 11 ماهه است. راستش منم گرفتم برای پسرم ولی هنوز استفاده نکردم چون فکر کنم هنوز زوده پسرمو از پوشک بگیرم فکر کنم برای اموزش چیز بدی نباشه.
افوض امری الی الله ان الله بصیر بالعباد
2706