2737
2734
مامان سلام..تروخدا به من کمک کنین...نی نی من ایشالا خرداد 94 به دنیا میاد...ازونجا که اون موقع وضع مالیمون زیاد رو به راه نیس مسخام برای بیمارستانم کم هزینه کنم...بیمه تامین اجتماعی هستیمو بیمه تکمیلی ایران..سقف تکمیلی 2 تومنه...برای بیمارستان خصوصی باید حداقل 3 تومن از خودم بدم این هزینه برام سنگینه..دنبال یه بیمارستان نیمه خصوصی مثل مصطفی خمینی ام که هزینه اش برام کم بیوفته...بعدش من الویتم با ظبیعی هست...میخام دکتر بالا سرم بیاد..یه بیمارستان کم هزینه بگین که یا یه دکتر که سر زایمان طبیعی بیاد.....بیمارستان دولتی مثل هدایت و اینا نمیخام....دکتری که زیر میزی نگیره..حالا اگه به فرض برم بیمارستان نیمه دولتی مثل مصطفی خمینی موقع درد ماما هست بالا سرم؟؟؟اگه دکتر باشه توی بیمارستان برای بخیه میاد بالا سرم؟؟؟یا کلا اکه دکتری برای طبیعی توی نیمه دولتی نمیاد بگین کدوم بیمارستان ماما هاش بهترن؟؟؟تروخدا جواب بدین...
یه پسر دارم شاه نداره......یه دخمل هم میخوام خدا بهم بده
سلام عزیزم. ببین اگه تکمیلی 2 تومن میده خیلی بیمارستانهای خصوصی هزینه زایمان طبیعیشون حدود 4 تومنه. یعنی 2 تومن باید از جیب بدی. مثلا خاتم الانبیا فک میکنم بهترین بیمارستان برای طبیعیه و کلی دکتر معروف و عالی که تاکید رو طبیعی دارن داره مثل دکتر ترکستانی و دکتر روغنی زاد. فک میکنم تامین اجتماعی هم مقداری از هزینه رو بده. زنگ بزن حسابداری خاتم دقیق بپرس.
سلام عزیزم. ببین اگه تکمیلی 2 تومن میده خیلی بیمارستانهای خصوصی هزینه زایمان طبیعیشون حدود 4 تومنه. یعنی 2 تومن باید از جیب بدی. مثلا خاتم الانبیا فک میکنم بهترین بیمارستان برای طبیعیه و کلی دکتر معروف و عالی که تاکید رو طبیعی دارن داره مثل دکتر ترکستانی و دکتر روغنی زاد. فک میکنم تامین اجتماعی هم مقداری از هزینه رو بده. زنگ بزن حسابداری خاتم دقیق بپرس.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من 89 سزارین شدم در مصطفی خمینی می خواستم طبیعی باشم فقط پرستار بالا سرم بود بعد نبض بچه افتاد و دکترم گفت بره سزارین. همه کارا رو خودش کرد فقط آخرشو یه آقایی انجام داد. از جای بخیه هام راضیم
اگر میخوای کمتر بشه بیمارستان چمران با تامین اجتماعی قرار داد داره زایمان طبیعی فعال هم داره پزشک های خوب و معروفی داره. سر زایمان هم شنیدم پزشک میاد ولی پزشکی که همون موقع کشیکه میاد نه دقیقا همون پزشک خودت. خواهرم با تامین اجتماعی میخواد اونجا سز کنه گفتن 2500 میشه طبیعی هم حتما کمتر میشه. و چون بیمه تکمیلی هم 2 تومن میده فک کنم تقریبا برات مجانی بیوفته.
2738
مرسی دوستان بیمارستان صارم اینقدر طبیعیش کمههههههههه؟؟ 3تومن؟؟؟؟خیلی از خصوصی های دیگه کمتره ک خاتم الانبیا و چمرانو الان میزنگم بپرسم
بیمارستان نجمیه هم دکترای خوب زیاد داره و خودشون میان بالاسرت. بیمارستان تخصصی زنانه. و زایشگاه فعال داره. و زایمان در اب هم داره. دکتر منصوره کرمانی هم که تاکید زیادی بر طبیعی داره اونجا زایمان انجام میده. هزینه هاش میدونم نسبت به خیلی بیمارستانها کمه ولی با تامین اجتماعی دقیق نمیدونم زنگ.بزن از حسابداری بپرس. در ضمن نگران زیر میزی نباش. دیگه هیچ پزشکی زیر میزی نمیگیره.
محب کوثر هم هست که فک کنم با تامین اجتماعی 3 تومن میشه که با دو تومنی که تکمیلی میده یک تومن باید از جیب بدی. اونجا هم دوساله افتتاح شده و خیلی خیلی شیک و مدرن هست. چند مورد سزارینی دیدم که خیلی راضی بودن ولی از طبیعیش اطلاع ندارم ولی میدونم که پزشک خودت انجام میده.من خودم میخوام محب کوثر با دکتر شهاب الدینی طبیعی زایمان کنم.
نه الان یک ماهه که دیگه زیرمیزی نمیتونن بگیرن. مطمئن باش. اونی که تو فیش بیمارستان مینویسن حق پزشک اون زیر میزی نیست دستمزد قانونی پزشکه. وقتی به حسابداری زنگ میزنی اونا قیمت میدن دستمزد پزشک رو هم حساب کردن و قیمت میدن.
خاتم النبیا: سزارین 5 تومن ظبیعی 4 تومن...تامین اجتماعی ندارن محب مهر که گفت زایمان اجام نمیشه اینجا وا....
2706