2733
2739
عنوان

معرفی دکتر زنان در تهران

7212 بازدید | 58 پست
سلام خانوما عزیز. میخواستم به من یک دکتر زنان خوب در غرب تهران معرفی کنین.دکتری که مطبش خلوت باشه و باحوصله باشه واقعا برای بیمار وقت بزاره. پیشاپیش ممنونم
دکتر هایده بیات سرمدی. مطبش پونکه. فوق العاده اس. جوری که از وقتی رفتم پیشش بهم شماره موبایلشو داد. یکی دو بارم مشکل داشتم زنگ زدم جواب نداد، ولی دو دقیقه بعد زنگ زد خونه و حالم رو پرسید. چشم و دل سیره. همیشه در دسترسه. با حوصله همه ی حرفات رو گوش میده. خودشم کلی برات حرف میزنه. فوق العاده با انرژی مثبته. اصلا اهل نگرانی دادن به بیمار نیست. خلاصه که خیلی ماهه. من عاشقشم. نه من! همه ی بیماراش عاشقشن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من بیمه تکمیلی دارم کلا ویزیت واسم مهم نیست چون شاغلم باید وقت بزارم برای رفت و امدم دلم میخواد یه جا برم که واقعا ارزشمند باشه من باردار نیستم اما دوست دارم برای چکاپ برم از الان یه پرونده داشته باشم تا وقتی تصمیم به بارداری بگیرم
گفتم اگه بیمه نیروهای مسلح باشی که یه جاهایی هستن این دکتر که ویزیتش خیلی خیلی خیلی کم هزینه اس. 3-4 تومنه. پونک میتونی بری؟ راحتی؟ من برات آدرس مطبش رو میذارم. روزهای یکشنبه و سه شنبه مطبه. بیمارستان هم میره میدان پونک . ضلع شمالی مجتمع بوستان. خیابان اردیبهشت (شهید کربلایی احمد) پلاک 1 . واحد 4. تلفن: 44472027
2738
خیلی لطف کردی ظها جون بله پونک بدک نیست میتونم خودم رو برسونم نه نیروی مسلح نیستم قبلش باید تماس بگیرم و وقت بگیرم؟؟؟ خیلی خجالت میکشم از اینجور دکتر رفتن دوساله ازدواج کردم تنها یکبار رفتم دکتر اونم بلاجبار
مونا جان ولی به نظر من برخورد دکترا با هم خیلی فرق داره من یه بار رفتم دکتر زنان، اولا که دو سه نفر همزمان با هم تو اتاقش بودن بعدم نمیذاشت اصلا بگم مرگم چیه؟ بعدم فرتی دارو نوشت و گفت خوش اومدی اما این خانم دکتری که گفتم، خیلی ماهه. خوش برخورد. با حوصله. انقدر رفتارش با من خوب بود که فکر کردم الان فقط ازمن خوشش اومده و این برخورد رو کرد ولی بعدش از مریضاش پرسیدم دیدم نه! با همه همین اندازه با حوصله و مهربون برخورد میکنه. این واسه من که خیلی مهمه. جوری که حاضرم هرچقدر بخواد بهش بدم، ولی خودش بیاد سر زایمانم
حتی یه وقتایی که مثلا بهم سونو میداد، بهم میگفت نمیخواد تو این شلوغی تهران بیایی مطب. جواب سونو رو که گرفتی، بهم زنگ بزن برام بخون که چی نوشته تا بهت بگم چیکار کن من شب و نصفه شب بهش زنگ میزنم. چه زمانی که باردار نبودم چه الان! حتی تلفنی هم خیلی با حوصله جواب سوالامو میده مگر اینکه پشت فرمون باشه
2706